Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana oraz dobranie odpowiedniej sprężarki


Matisline11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , ostatnio zabrałem się za naprawę klimy, zmuszony wymienić całą sprężarkę początkowo podjechałem do kilku serwisów aby ustalić jak wygląda wymiana i ile kosztuje .Wygląda to tak , że wymiana sprężarki płukanie układu i nabicie i odgrzybienie + olej wycenili na 300 zł myślę że to nie dużo a wy ?. Aczkolwiek teraz poszukuje sprężarki używanej , moja to DENSO 7SEU16C . I tu zaczynają się schody . Czy numer musi być identyczny ?. Czy może taka z numerem 7SBU16C będzie pasowała ? np taka AUDI A4 1.9 TDI 2001 SPRĘŻARKA KLIMATYZACJI DENSO (4355924829) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. . A jeśli była by też od passata czy to jest jakiś problem ?. A może, może być od passka ale numer musi się zgadzać ? Jak to wszystko się kształtuje w doborze ?

---------- Post dopisany 01-07-2014 at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany 30-06-2014 at 12:38 ----------

Znalazłem dzisiaj taka sprężarkę Sprężarka klimy Passat A4 A6 1.9 Tdi AVF 130 KM 02 (4353336734) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. silnik mam taki sam AVF oraz moc 130 km , dzwoniłem do goscia i zapytałem o numer i okazało się , że jest to 7SBU16C a na mojej zepsutej jest 7SEU16C , rowki na kole -jest ich tyle samo tam gdzie pasek przechodzi. Czy ona będzie pasowała ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...