Parrot CK3100 i Radio Audi Concert II

Witam. Zakupiłem dzisiaj zestaw głośnomówiący do Audi A4 B6 1.9 TDI AVF 131KM. Posiadam oryginalne radio Audi Concert II i mam problem z zestawem. Podłączyłem wszystko według instrukcji wszystko banalnie proste, moja Audi jest wyposażona w 4 głośniki w drzwiach i subwoofer w bagażniku. Podczas włączania radia nie włącza się parrot, po przekręceniu stacyjki również i są dwa kable: zielony_Line+, i brązowy_Line- i nie wiem od czego one są. Podłączone wszystko mam i nie chce działać, nie wiem może trzeba zakupić takie kostki, żeby to działało ? 4344290869

Z góry dziękuję za pomoc i jeżeli napisałem w złym dziale to proszę o przeniesienie. Pozdrawiam :)

---------- Post dopisany 17-07-2014 at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany 03-07-2014 at 21:03 ----------

Witam. Zakupiłem tą wiązkę i działa wszystko okej, tylko jest mały problem, który kabel plusowy idzie ze stacyjki w Audi A4 B6 radio Audi Concert II. Przepraszam że piszę drugi post pod postem, ale chciałbym szybką odpowiedź bo się pogubiłem w tym okablowaniu. Z góry dziękuję za pomoc natychmiastową :)

w oryginalnym radiu nie ma plusa po stacyjce jest sterowane siecią CAN

Plus po stacyjce znajdziesz np na bezpieczniku nr 36.

Ja właśnie w ten sposób podlaczylem nie ori BT firmy Bury.

Stały plus z wiązki radia, po stacyjce z bezpiecznika.

Bez plusa po stacyjce zestaw nawet nie chciał się włączyć.

Możesz też zmostkowac kabel od plus po stacyjce z kablem plus stały, jednak w takim wypadku zestaw będzie cały czas włączony, nawet po opuszczeniu i zamknięciu samochodu. Wtedy pozostaje wyłączanie ręcznie, o ile zestaw posiada taką opcję.

Aha, przy podłączeniu jak opisałem pod bezpiecznik mój zestaw działa niezależnie od radia - tzn brak kluczyka w stacyjce, włączasz radio BT nie działa. Przekrecasz stacyjke BT się odpala, wyciągasz kluczyk i działa jeszcze przez 10, 30 min czy ile tam sobie ustawie w opcjach.

Ciekawostką jest że przy włączonym zestawie BT concert 2 nie musi być nawet włączony, przy połączeniu telefonicznym radio automatycznie się włącza, po zakończeniu połączenia znów wyłącza (nieważne czy jest kluczyk w stacyjce).

Wysłane z mojego GT-i9100 za pomocą Tapatalk 2

Witam . ( sorki ze podepne sie do tego postu)

dostalem od znajomego parrota mki9200.

dodatkowo bylo w zestawie takie cos:

jednak problem jest taki ze kolega zapodzial gdzies jeden z kabli tego zestawu a dokladnie ten zasilajacy ( ten ktory podlaczasz do radia)

jest tylko ten ktory idzie do niebieskiej puchy od parrota..

szukalem chyba wszedzie ( w necie) ale nigdzie nie mozna kupic samego kabla..

moze macie jakies pomysly gdzie znajde te kable :(

Edytowane przez omario