Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Hulajnoga dla dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Czy są tu jacyś tatusiowie (bądź mamy) którzy mają doświadczenia ze swoimi pociechami w temacie hulajnóg?

Planuję zakup na 5 urodziny dla moich bliźniaków takiej zabawki i zastanawiam się co wybrać. Zdecydowany jestem na pewno ma firmę Micro. Natomiast wątpliwości mamm takie:

- czy kupować dwukołową czy trzykołową?

- jaka wielkość kół będzie optymalna? (Jazda w mieście)

Będą to ich pierwsze hulajnogi, jednak jeździły troszeczkę na pożyczonej od koleżanki.

Będę wdzięczny za porady i wasze doświadczenia z tym tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, też jestem ojcem ale bliźniaczek, dziewczynek (5 lat). Od dwóch lat jeździły na trójkołowych, ale teraz widzę że zaczyna im coraz bardziej przeszkadzać niemożność przechylenia się w zakręcie (tylne koła trzymają hulajnogę w pionie), więc myślę już nad zakupem dwukołowych. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko ja myślę nad zakupem hulajnóg Micro maxi trójkołowych. Tam przednie koła są podwójne a tylne pojedyncze. Mechanizm skrętu jest niesamowity. Niestety kosztują sporo bo 469zł ale jakość jest świetna. Chyba jestem już na nie zdecydowany na 95%

Zobacz sobie na allegro jak to wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dla swojej młodszej córy (jak miała 5 lat) kupiłem taką Hulajnoga HUDORA Big Wheel 205 RETRO! Warszawa! FV (4176348061) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. oczywiście w innym kolorze. Dla porównania starsza ma hulajnogę z Decathlon-a firmy Oxelo która ma bardzo małe kółka a co za tym idzie jest nisko zawieszona i na wszelkich uskokach się zawiesza. Ważne by hulajnoga miał w miarę duże kółka była lekka i łatwo się składała do przewozu. Ja osobiście i młodsza córka jesteśmy zadowoloni z tek Hudory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa opcja i sporo tańsza co przy bliźniakach ma jeszcze większe znaczenie. Mam jeszcze miesiąc na podjęcie decyzji. Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...