Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zestaw kosmetyków do 250zł


szefunio22

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym troszkę zadbać moją audi i mam do przeznaczenia do 250zł na środki.

Serdecznie proszę o pomoc w skompletowaniu jakiegoś ciekawego zestawu osoby która

ma w tym temacie jakieś pojęcie. Trochę pozytywnych opinii naczytałem się o produktach

Meguiars i chciałem ich spróbować, lecz jeżeli znacie coś o podobnym działaniu a

w lepszej cenie - serdecznie dziękuję za pomoc.

Od siebie mogę dodać że ostatnio wydałem ok150zł na środki do auta na allegro (ponoć "środki

używane są w salonach renault"-tak twierdzi sprzedawca) i większość jest słabiutkiej jakości

jedyne co jest warte swojej ceny to żel do plastików - ŻEL DO PLASTIKÓW, KOKPITU - AUTOSERWIS RENAULT 2 (4178827887) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

(reszta to strata kasy i niczym się nie różnią od typowych środków za parę złotych z marketów).

Myślałem nad takim zestawem, możecie mi doradzić czy jest to dobry zestaw?co byście zamienili na jakiś inny produkt ?

-dokładne umycie szamponem: Meguiars NXT Generation Car Wash (36zł) i jakaś zwykła gąbka (mam, nie musze kupować)

-usunięcie drobnych rys – Meguiar's ScratchX (55zł) i do tego aplikator: Soft Foam Applicator Pad (33zł) i ręcznik z mikrofibry (mam)

-nadanie mokrego połysku – Meguiars Deep Crystal Polish (50zł)

-ochrona stworzonego połysku– wosk Deep Crystal Carnauba Wax (50zł)

co o tym myślicie ?

Z góry dziękuję za pomoc ! ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta zwykla gabke sobie daruj i kup jakas carpro z wlosiem bo tak to wiecej szkod narobisz niz usuniesz ScratchXem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, najwięcej rysek itp powstaje przy myciu i wysuszaniu więc dobra rękawica plus ręcznik to podstawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ScratchX sobie odpuść. Będziesz machał cały dzień a efektu zero, podobnie jest z Ultimate Compound. Tym bardziej, że chcesz to robić zółtym padem megsa który jest bardzo miękki. Dorbną korektę zrobisz tylko maszyną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...