Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Jak nabić klimę, jak nie ma podłączenia


adam-a156

Rekomendowane odpowiedzi

Witam klubowiczów, podjechałem swoją audi A4 - 96 rok, żeby nabić klimę i okazało się że nie mam podłączenia do nabijania klimy ani przy chodnicy, ani przy rurkach od klimy. Czy jest to możliwe że nie ma podłączenia??? . Serwisant odesłał mnie do drugiego i ten też nie mógł znaleś.Dopiero jak podjechałem do trzeciego , to powiedział że może nabić przez jakiś zawór. Czy można tak nabijać klimę. Proszę o pomoc ;(. Czy wie ktoś gdzie znajduje się dobry SERVIS klimatyzacji w Głogowie,czy też może podjechać do innego miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadom to zawor w twojim aucie jest tylko na chlodnicy a jak go nie maz to chyba ktos zalozy ci zla chlodnice, a dzialala ci klima??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź na ul.Budowlanych tam gdzie jest hurtownia Ruch a obok myjnia. Z tyłu jest serwis klim. W starszych rocznikach A4 był tylko 1 zawór z przodu chłodnicy klimatyzacji i właśnie nim nabijają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niskie podepnij w miejsce cisnieniowki (wezem na 410) a wysokie na skraplaczu (przez ta przejsciowke do klimy)no i nie zapomnij cisnieniowki zmostkowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niskie podepnij w miejsce cisnieniowki (wezem na 410) a wysokie na skraplaczu (przez ta przejsciowke do klimy)no i nie zapomnij cisnieniowki zmostkowac

dokładnie tak jak kolega opisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Passat i A4 maja takie same chłodnice, co do nabijania to powinien byc jeden zawór przy skraplaczu ( chłodnicy) tak jest u mnie jeżeli masz założóna złą chłodnice to musisz wykrecic czujnik cisnienia przy chłodnicy i za pomoca przejsciówki nabic klime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...