Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Pytanie o rodzaje glosnikow itd w audi a4 b5.


reikeb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pare pytan zwiazanych z car audio w tym modelu audi, bo niedlugo kupuje ten samochodzik tylko szukanie w miare dobrego troche czasu zajmuje i chce se wstepnie zaprojektowac system CA do niego.

Pierwsze moje pytanie jest takie, jakie glosniki seryjnie mieszcza sie w przednich drzwiach(chodzi o srednice) fajnie by tez bylo jak ktos by wiedzial jaka jest tez glebokosc montazu tych glosnikow :D Kolejne pytnie, czy gdzies w desce rozdzielczej czy slupkach sa miejsca na glosniczki wysokotonowe lub jak w niektorych autach na glosniki o srednicy 10cm??? A i czy z tylu autka sa miejsca na glosniki, tzm. w drzwiach, półce itd???

Kolejne takie troche chyba kłopotliwe pytanie to sa wymiary bagaznika, jak ktos byl by tak mily i mogby pomierzyc to bylo by fanie, szczagolnie zalezy mi na tej wnece dagaznika jakie ma wymiary :D

No to by bylo chyba na tyle,

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nie myle to z przodu sa 13 glebokosci nie pamietam, natomiast jezeli chodzi o wysoko tonowe to sa fabtycznie montowane w drzwiach na wysokosci klamki, jezeli chodzi tyl to sa miejsca na glosniki aczkolwiek nie wiem czy byly we wszystkich wersjach co do rozmiarow bagaznika to proponuje Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze szkoda ze za przodu sa 13 :/ bedzie trzeba pomyslec jak tam wsadzic 16 lub 16,5... No wlasnie szukalem wymiarow bagaznika to tylko znalazlem jego pojemnosc ktora wynosci 445l :D No coz bedzie chyba trzeba kombinowac dopiero jak bedzie auto bo widze nie zagladaliscie w te miejsca w swoich autkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo wielkie dzięki za fatyge :) zaraz przestudjuje ten temat :D Musze sie jeszcze dokładniej dowiedzieć czy z tyłu na połce sa w kazdej a4 b5 glosniki i jakie( chodzi mi o ta z roku 99-00 czyli po lifcie bo taka chce kupic). Czekam tez na wymiary tylnej wnęki bagażnika i z góry dziękuje ;)[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2008, 16:06_________________________________________________No i jak tam postepy w pomiarach??? Czy moze do weekendu czekasz :P???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko dzieki z gory, moze ktos jest zorientowany jak jest z glosnikami z tylu, i czy zalezy moze od modelu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

105cm dlugosci 95 szerokosc przy nadkolach

Rozumiem ze to sa wymiary tej wneki a te 137cm to szerokosc tam gdzie to boczki wklesle sa z przodu bagaznika:) a 105cm to dlugos calego bagaznika. Fajnie by bylo jak bys byl tak mily i jeszcze podal mi wysokosc, no i jak mozesz dlugos tej wneki czyli od tylnich siedzen do tego miejsca gdzie zaczyna sie bagaznik rozchodzic ;) ale zagmatfalem ale chyba wiesz o co chodzi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukalem i znalazlem wymiary bgaznika ale w avancie a nie sedanie :gwizdanie:

sloma7d dzieki za fatyge i czekam na reszte wymiarow :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki, teraz moge roazpoczac projektowanie systemu audio, jeszcze tylko musze sie dowiedziac jak wyglada tylni pulka tzn czy sa miejsca na glosniki itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...