Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uszkodzona stacyjka...


tommm

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, od wczorajszego dnia mam nie lada problem , mianowicie wyjeżdzając z pracy odpalając silnik uslyszalem w stacyjce jakieś chrupnięcie, i teraz mam problem z odpaleniem auta tzn. odpalając samochód kluczyk cofa się do pozycji pierwotnej(takiej jak początkowo wkłada się kluczyk) i gaśnie - brak pozycji neutralnej. ale najciekawsze jest to że nie mogę kluczyka wyjąc ze stacyjki, i teraz pytanie do was- czy jest możliwość wyjęcia kluczyka w jakiś awaryjny sposób, czy tylko drastycznymi metodami? I jeszcze jedno, jeżeli chodzi o wymianę- czy będzie pasowała stacyjka z polifta do przedlifta bo kolega z forum oferuje takową sprzedaż, a nie jestem pewien czy będzie ok? Proszę o porade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie jak jest w 97. W 95 bez problemu idzie wyjąć bębenek stacyjki. W polifcie nie udało mi się, choć teoretycznie też była taka możliwość. Tak czy siak w przedlifcie była całkiem inna stacyjka niż w polificie więc trzeba wymieniać cały komplet. Oczywiście dochodzi jeszcze wymiana pestki immo jeśli będzie nowy kluczyk.

To czy da radę wyjąć kluczyk czy nie raczej nikt ci nie odpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...