Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 BKE] ZABAWA TKWI W TDI, szary avant od SHITERS


SHITERS

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, jak dobrze pamiętam, byłeś na forum apriliisr daaawno temu .. ? :D

Autko bardzo ładne, widać, że zadbana maszynka i fajny wypasik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no byłem, miałem nawet moderatora kiedyś. Biała RS :decayed:

Pamiętam, pamiętam, też byłem modem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folia carbon na przednich grilach, co sądzicie?

Zrobiłem to czysto z ciekawości, przed malowaniem, zeby zobaczyc jak to sie wkomponuje w samochod. Szczerze mowiac mam mieszane uczucia i chyba wroce do wersji chrom. Miałem robić ShadowLine + ciemne 18stki, ale z tym szarym kolorem moze to nie wyglądać. Nie przepadam za chromami w zwykłych drogowych autach, podobają mi sie tylko relingi ktore i tak by zostały chromowane, reszta na czarny mat raczej. Podpowiedzcie coś.

DSC_0216.JPG

DSC_0217.JPG

DSC_0219.JPG

DSC_0220.JPG

Fotka na aucie za chwile.

@fotki z auta

DSC_0221.JPG

DSC_0222.JPG

DSC_0228.JPG

DSC_0224.JPG

Co sądzicie?

Pomijając sam carbon, czy czarny gril + czarne obwódki szyb, czarny prug bagażnika + ciemne alu beda robić robote, czy dać spokój i zostawic ori pakiet chrom?

Chodzi mi o mniej więcej coś takiego:

vta4b6.jpg

Sorki, nie jestem mistrzem VT :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam kolorek ale w sedanie :) i ten sam pomysł z carbonem :) mi się podoba, carbon już mam zakupiony ale sie zabrać za to nie mogę :) możesz zdradzić w jaki sposób to oklejałeś ? da się sam chrom zdemontować ? a druga sprawa czy uciąłeś pasek z carbonu i oklejałeś jak taśmą (masz gdzieś łączenie?) czy miałeś kawałek karbonu wielkości grilla i środek wycinałeś ?

mi osoboście się podoba :) ale to może dlatego że taki efekt chce uzyskać u siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrom sie normalnie odziela od grila
Robilem z jednego kawałka, zadnych laczen. Najgorzej jest na kantach, raczej temat nie do przeskoczenia i musi byc gorzej zrobiony. Generalnie ja zrobilem to po to, zeby zobaczyc jak auto bedzie z czarnym grilem sie prezentowalo, a nie chcialem odrazu malowac bo potem co bym z tym zrobil. :wink:

Nowe alu ori Avus a8 D2 235/40/18

DSC_0586aa.jpg

DSC_0582a.jpg

Edytowane przez SHITERS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to będzie jak będzie niżej. :decayed: Jakiś dystans by się też przydał żeby to koło z tyłu nie było tak schowane. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SHITERS jeśli to nie tajemnica to ile dałeś za te piękne autko, sam przymierzam się do zakupu takiego autka tylko w sedanie. Ale coś ciekawego w dobrym stanie jest tak ciężko znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC_0060.JPG

DSC_0041.JPG

 

DSC_0047.JPG

 

 

DSC_0043.JPG

 

 

DSC_0039.JPG

 

 

Tak to się prezentuje aktualnie, teraz pozostały dwie kwestie

 

- dystanse przod 17, tyl 25

- Listwy drzwiowe S4

 

Obniżenie planowane raczej na nowy sezon :decayed:

 

 

Jakby ktoś chciał komentować to może nawet pochwaliłbym się tym, że na autko wleciały dystanse na tył (jak było cieplej), a aktualnie pakietem ZIMOWYM :grin:

 

:grin:

Do autka zamówiłem także raport serwisowy.

Dowiedziałem się z niego, że błotnik prawy, który budził moje podejrzenia był faktycznie malowany, ale zostało to zrobione w ASO i naprawa była wykonana niecałe 2 miesiące (5 tyś km) po wyjechaniu z salonu. Zamontowano ten sam błotnik, czyli samo wgięcie nie było zbyt duże.

 

--------

SPRZEDANA

 

Edytowane przez SHITERS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...