Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[1.8T AVJ] Mój Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To teraz coś mojego.
Jak przeglądam to forum to stwierdziłem, że może nie warto się chwalić..
wyposażenie:
-pakiet chrom
- pakiet lampek (ambiente) podświetlanie pokręteł nawiewu, wizytkownika, kubeka, klamek, przestrzeni nóg, "mejkapówki" oświetlenie przestrzeni po otwarciu drzwi.
- grzane fotele przednie
-tempomat
-komputer pokładowy
-pakiet skóra: kiera, biegi, ręczny
-alu 18"
-xenon + spryski (nie chcą sie jak narazie wysuwać ) jakieś rady?
-podgrzewane lusterka
-audi concert z 10 głośnikami
-ISO fix dla przyszłych maluchów :)

reszta chyba jak każde B6
-klimatronik jak każdy
-6 poduszek standard

MODYFIKACE

-ledowe podświetlanie całego wnętrza plus tablica rej.
-pełen fis (założony dzięki forum)
-alu z 15'' na 18
-regeneracja części przycisków
-malowanie dolnych dokładek zderzaka i listew bocznych
-żółty halogen

PLANY

-obszycie kiery, gałki i ręcznego nową skóra (temat szybki bo denerwujący)
-kilka cm w dół (żeby nie stacił możliwości jazdy po krawężnikach :P)
- poprawa kilka defektów wizualnych
-przyciemnienie szyb

Przydałoby się trochę wicej mocy ale to niemożliwe z racji podtlenku LPG ;/

zdjęcia środka niebawem.



105_0368.jpg


105_0371.jpg


105_0373.jpg


105_0370.jpg

---------- Post dopisany 21-07-2014 at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany 18-07-2014 at 15:36 ----------
Wnętrze podobno najważniejsze


105_0506.jpg
Znajdź błąd na zdjęciu wyżej :P

105_0503.jpg


105_0504.jpg

Opublikowano

Ładna sztuka, powodzenia w modach :wink:

Opublikowano
  • Autor

diabeł tkwi w szczegółach :D

dalsza regenercja zmęczonych guziorów

WP_20140726_005.jpg

listwy karbon. (folia)

WP_20140730_006.jpg

popielniczce też nie pożałowałem

WP_20140730_001.jpg

WP_20140730_005.jpg

Opublikowano

Czym malowałeś przyciski? :)

Opublikowano
  • Autor

przyciski szyby- acryl lack (jest bardziej czarny od deco color)

klimatronik - deco color czarny mat (idealnie pasuje kolorem do ramki klimatronika)

Opublikowano

Po za przyciskiem AUTO do góry nogami to super :)

Tak samo mam zrobioną popielniczkę i ramkę ob gałki :kox:

Opublikowano
  • Autor

To mały wypadek przy pracy ;) Jak znajde dłuższa chwile to napewno poprawie ale to już wtedy wszystkie. (niektóre przebijają w nocy)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.