Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prąd w gnieździe zapalniczki przez cały czas-jak zrobić?


marcin3f

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam Seta Exeo- to auto technicznie bliźniacze z Waszymi B7, mam w tym aucie 2 gniazda zapalniczki(jedno przy podłokietniku drugie w bagażniku), mam ustawione,że prąd pojawia się tylko po przekręceniu kluczyka. Chciałbym wiedzieć czy da się jakoś zaprogramować moduł-"centralny zespół elektryczny",żeby prąd w tych gniazdach był przez cały czas. Numer mojego modułu to 8E0 907 279 N.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno powiedzieć:wink: ja mam w audi cały czas prąd ale czy to idzie zmienić tego nie wiem, ale wiem że może być tak że seat będzie miał inaczej bo na przykład miałem sharana z 2003r i miał domykanie szyb z pilota, później kupiłem alhambrę 2007r i tej opcji wogóle nie miała:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzę schematy ale wydaje mi się że gniazdo zapalniczki nie jest sterowane przez MCE (tym bardziej że to takie samo MCE jak w B7). Prawdopodobnie powinieneś przełożyć piny w skrzynce bezpieczników tak, żeby gniazda dostawały zasilanie cały czas. Zlokalizuj bezpieczniki od gniazd na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli pisząc "powinieneś przełożyć piny" tzn. gdzie je zamienić, co z czym? Wiem gdzie mam bezpiecznik od gniazd, bo niechcący go spaliłem podłączając zepsuty zasilacz.

Dziękuje za radę, bo pomysł jest dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...