Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.9 AJM] Ciezko odpala po nagrzaniu


greg1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem,ciezko odpala po osiagnieciu 90c,jezeli nie osignie 90c to wszystko jest ok, ostatnio tankowalem moze to paliwo jakies trefne z woda,auto posiada silnik1.9TDI na pompowtryskiwaczach.

Jezeli ktos mial podobny problem to prosze o odpowiedz.

[ Komentarz dodany przez: T-żółw: 12-01-2007, 19:52 ]

Witam odpowiedź ktoś na pewno da ale dopiero jak się zapoznasz z naszym regulaminem i do niego zastosujesz :!:

PS.

Sorry,ze odrazu sie nie zapoznalem z regulaminem

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak Ci tę temperaturę w ogóle trzyma już po nagrzaniu ? Sztywno cały czas 90°C ?

Po nagrzaniu caly czas 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy mial kiedys Passata TDI 115 i wlasnie po zalaniu jakiegos ... paliwa tez mial problem z odpalaniem,musial go krecic jakies 20 sekund zeby zaskoczyl.Tylko nie pamietam juz czy caly czas tak mu odpalal czy jak sie rozgrzal.A wie mozesz miec ten sam problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy mial kiedys Passata TDI 115 i wlasnie po zalaniu jakiegos ... paliwa tez mial problem z odpalaniem,musial go krecic jakies 20 sekund zeby zaskoczyl.Tylko nie pamietam juz czy caly czas tak mu odpalal czy jak sie rozgrzal.A wie mozesz miec ten sam problem.

u mnie to wystepuje po nagrzaniu,dobrze ze aku jest ok,bo inaczej pewnie bym nie odpalil,mam jeszcze cwiartke zbirnika tego gg,moze jak to przepali to sie poprawi,pewnie bedzie trzeba wymienic odrazu tez filtr paliwa,podejzewam tez pompe paliwa,oby to nie ona byla przyczyna pewnie koszty duze :a4fan:

[ Dodano: 19-01-2007, 10:18 ]

Znajomy mial kiedys Passata TDI 115 i wlasnie po zalaniu jakiegos ... paliwa tez mial problem z odpalaniem,musial go krecic jakies 20 sekund zeby zaskoczyl.Tylko nie pamietam juz czy caly czas tak mu odpalal czy jak sie rozgrzal.A wie mozesz miec ten sam problem.

u mnie to wystepuje po nagrzaniu,dobrze ze aku jest ok,bo inaczej pewnie bym nie odpalil,mam jeszcze cwiartke zbirnika tego gg,moze jak to przepali to sie poprawi,pewnie bedzie trzeba wymienic odrazu tez filtr paliwa,podejzewam tez pompe paliwa,oby to nie ona byla przyczyna pewnie koszty duze :a4fan:

Witam ponownie,paliwo spuscilem i wymienilem filtr paliwa i wszystko jest ok.pali od kopa,czy zimny czy goracy, bez roznicy :564:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...