Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.9 AJM] Ciezko odpala po nagrzaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Mam problem,ciezko odpala po osiagnieciu 90c,jezeli nie osignie 90c to wszystko jest ok, ostatnio tankowalem moze to paliwo jakies trefne z woda,auto posiada silnik1.9TDI na pompowtryskiwaczach.

Jezeli ktos mial podobny problem to prosze o odpowiedz.

[ Komentarz dodany przez: T-żółw: 12-01-2007, 19:52 ]

Witam odpowiedź ktoś na pewno da ale dopiero jak się zapoznasz z naszym regulaminem i do niego zastosujesz :!:

PS.

Sorry,ze odrazu sie nie zapoznalem z regulaminem

Pozdrowienia

Opublikowano

a jak Ci tę temperaturę w ogóle trzyma już po nagrzaniu ? Sztywno cały czas 90°C ?

Opublikowano
  • Autor
a jak Ci tę temperaturę w ogóle trzyma już po nagrzaniu ? Sztywno cały czas 90°C ?

Po nagrzaniu caly czas 90

Opublikowano

Znajomy mial kiedys Passata TDI 115 i wlasnie po zalaniu jakiegos ... paliwa tez mial problem z odpalaniem,musial go krecic jakies 20 sekund zeby zaskoczyl.Tylko nie pamietam juz czy caly czas tak mu odpalal czy jak sie rozgrzal.A wie mozesz miec ten sam problem.

Opublikowano
  • Autor
Znajomy mial kiedys Passata TDI 115 i wlasnie po zalaniu jakiegos ... paliwa tez mial problem z odpalaniem,musial go krecic jakies 20 sekund zeby zaskoczyl.Tylko nie pamietam juz czy caly czas tak mu odpalal czy jak sie rozgrzal.A wie mozesz miec ten sam problem.

u mnie to wystepuje po nagrzaniu,dobrze ze aku jest ok,bo inaczej pewnie bym nie odpalil,mam jeszcze cwiartke zbirnika tego gg,moze jak to przepali to sie poprawi,pewnie bedzie trzeba wymienic odrazu tez filtr paliwa,podejzewam tez pompe paliwa,oby to nie ona byla przyczyna pewnie koszty duze :a4fan:

[ Dodano: 19-01-2007, 10:18 ]

Znajomy mial kiedys Passata TDI 115 i wlasnie po zalaniu jakiegos ... paliwa tez mial problem z odpalaniem,musial go krecic jakies 20 sekund zeby zaskoczyl.Tylko nie pamietam juz czy caly czas tak mu odpalal czy jak sie rozgrzal.A wie mozesz miec ten sam problem.

u mnie to wystepuje po nagrzaniu,dobrze ze aku jest ok,bo inaczej pewnie bym nie odpalil,mam jeszcze cwiartke zbirnika tego gg,moze jak to przepali to sie poprawi,pewnie bedzie trzeba wymienic odrazu tez filtr paliwa,podejzewam tez pompe paliwa,oby to nie ona byla przyczyna pewnie koszty duze :a4fan:

Witam ponownie,paliwo spuscilem i wymienilem filtr paliwa i wszystko jest ok.pali od kopa,czy zimny czy goracy, bez roznicy :564:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.