Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wykodowujący się pilot c.z.


Aldis

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu kluczyk (pilot od centralnego zamka) wciaż się wykodowuje (tak przypuszczam bo włożenie go na chwilę do stacyjki i przekręcenie sprawia że znów zaczyna działać. Z tego co znalazłem na forum domyślam się że może to byc problem z modułem komfortu. A może macie jakieś inne sugestie? Baterie wymieniałem w tym roku więc nie sądzę żeby to była przyczyna. Teraz pytanie - jesli to kwestia modułu komfortu - jakie komplikacje niesie za sobą jego samodzielna wymiana? czy trzeba będzie użyć jakiejś zaawansowanej procedury kodowania VAGiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka . dluzszy czas walczylem u siebie z niedzialajacym pilotem i innymi bzdurami. pilot raz chodzil raz nie ponowne kodowanie nic nie dawalo, okazalo sie ze modul cos sie sypnal. kupilem od kolegi z forum za 150zl taki sam jak mialem pojechalem do mechanika wyjal moj wlozyl ten nowy wpisal kodowanie te co mialem zakodowal 2 kluczyki i smiga az milo :) od 2tyg nie mialem ani raz zeby nie dzialal i jesczze w dodatku lapie z bardzo daleka :) jesli kodowales je jescze raz to bym podmienil mk na taki sam co masz :)

---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:44 ----------

jesli masz vag-a tto ogarniesz to sam. na poczatku wchodzisz do mk vagiem spisujesz jakie masz kodowanie wyjmujesz swoj stary wkaldasz nowy ponownie laczysz sie z mk wpisujesz nowe kodowanie te co miales u siebie robisz adaptacje szyb zeby cykaly z pilota kodujesz kluczyk i powinno wszystko smigac :) a tu masz opisane krok po kroku jak to zrobic:

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/lista-modulow-komfortu-opisem-funkcji-114454/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...