Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ADR 1,8 B5] czy ktoś z forum ma złożoną instalację OMVL


duluki

Rekomendowane odpowiedzi

mam założoną instalację OMVL ale juś drugi raz w przeciągu pół roku siada mi listwa wtryskiwaczy gazu :wallbash: pierwszą wymienili mi na nową i przez cztery miesiące bylo OK do czasu znów przy odpalaniu na zimnym silniku nie wchodzi na obroty tylko nim rzuca ,muszę go przegazować i wszystko wraca do normy.Czy mozna zmienić listwę wrtyskiwaczy z OMVL na inną z innej firmy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

Ja mam zalozona taka instalacje OMVL i Program do obslugi Dream XXI. I tez mialem problemy z ta instalacja i to duze problemy dluga historia.

Z tego co wiem to mozna zalozyc inna listwe jest tam troche roboty bo tzreba chyba jakies wtyczki przerabiac.

A pytanie Czy regularnie wymieniasz 2 filtry gazu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz listwę z oznaczeniem "fast" to będzie padać i to często. Z powodu problemów z tymi wtryskiwaczami firma OMVL na pewien czas wstrzymała ich produkcję/dystrybucję. Niedawno pojawiły się na rynku nowe zestawy o poprawionej konstrukcji.

Dream jest w stanie współpracować z większością wtryskiwaczy dostępnych na naszym rynku, choćby z popularnym "Valtekiem". W tym przypadku niebędzie problemu z wtyczkami jedynie czujnik temperatury trzeba wymienić razem z listwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego tak narzekacie na tą instalacje ja mam już czwarty rok , wymieniam tylko regularnie filtry i po zatem nic nie robiłem mam przejechane na niej 70tys. spalanie 10,5 a w trasie 9,5l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...