Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daemon

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Najbardziej zależy mi na bluetooth aby połączyć telefon z autem.
  2. A da się coś z tym zrobic aby było ? Można przeprowadzić aktualizację czy wymiana wszystkiego na mmi 3g
  3. Witam Ubezpieczenia na życie, komunikacyjne OC i AC, majątkowe, odpowiedzialności cywilnej, turystyczne, rolne, Programy posagowe, emerytalne, oszczędnościowe, inwestycyjne. W wolnych chwilach pomoc prawna dotycząca odszkodowań. Zapraszam do kontaktu 513 173 848 Wycena nic nie kosztuje !
  4. Witam Kolego jeżeli dalej jesteś zainteresowane ubezpieczeniem życiowym zapraszam do kontaktu, chętnie doradzę i opowiem o ofercie firm i ubezpieczeń jakie posiadam.
  5. Witam Kolego nie bierz w inter risku domu bo firma jest w zlej kondycji finansowej i wypłaty z odszkodowań są bardzo małe. A w odwołaniu jak ktoś się pokusi napisać to odpisują "że nie są w stanie więcej zapłacić bo firma w złej kondycji finansowej". Pracuję w ubezpieczeniach i naprawdę odradzam tą firmę w ubezpieczeniu domu, oc komunikacyjne można i tyle.
  6. ok poleciały dane na priv Z góry wielkie dzięki
  7. Oferta - Audi A4 - SAMOCHÓD ZAKUPIONY OD 1-GO WŁASCICIELA SERWISOWANY DO SAMEGO KONCA W ASO (OSTATNI PRZEGLAD W SERWISIE VW W KWIETNIU 2013 R BEZ JAK Chodzi mi o wstepna weryfikacje czy nie bite bo z rzeszowa kawal drogi i na marne jechac to lipa
  8. Panowie prośba miałby ktoś czas i chęci aby podjechać i zobaczyć auto w nowym sączu B6 z 2002 r. ?
  9. Na młode osoby teraz w HDI albo MTU jeżeli chodzi o samo OC bo jeżeli nie to MTU odpada
  10. Ubezpieczanie to jedno a odszkodowania to drugie. Żaden agent ubezpieczeniowy nie pomoże w załatwieniu dokumentacji, bo dostanie po "łapach" od swojej firmy że ma szkodowych klientów, u nas jest inaczej ubezpieczamy i nie umywamy rąk jak zdarzy się szkoda. A co do odszkodowań to pomyliłeś kolego pojęcia, ponieważ nie chodzi tu o odszkodowanie ( w sensie o wycenę blach samochodu ) tylko o szkody na ciele zdrowiu psychice np. ( jechałeś samochodem dostałeś strzała masz złamaną nogę należy Ci się odszkodowanie z polisy sprawcy za ta złamaną nogę ). Jeżeli kolega adus20 ma jeszce pytania zapraszam do rozmowy telefonicznej lub mailowej.
  11. Jestem doradcą w sektorze usług finansowo-ubezpieczeniowych zajmuję się obiektywnym i niezależnym doradztwem zarówno dla klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Moim celem jest dopasowanie najkorzystniejszej oferty dostępnej na rynku dla każdego klienta. Oferujemy następujące ubezpieczenia Na życie indywidualne jaki i grupowe Komunikacyjne OC ,AC Majątkowe dla firm i osób prywatnych Odpowiedzialności cywilnej Turystyczne Proponujemy Programy posagowe dla dzieci Indywidualne konta zabezpieczenia emerytalnego z ulgą podatkową Programy emerytalne ( III Filar ) Programy oszczędnościowe Programy inwestycyjne Współpracujemy z najlepszymi partnerami handlowymi tj. AXA, SKANDIA, COMPENSA ERGO HESTIA, HDI, INTER RISK MTU, WARTA, PZU GOTHAER, POLISA ŻYCIE, PROAMA MTU, ING, ALLIANZ, UNIQA Oferujemy również pomoc w uzyskaniu odszkodowania Dla osób poszkodowanych w wypadkach drogowych W wypadkach przy pracy i w życiu prywatnym Jeżeli jesteś osobą poszkodowaną w wyniku wypadku z przyczyn czyjegoś zaniedbania czy bezmyślności, Twoje życie lub zdrowie zostało zagrożone zadzwoń należy Ci się odszkodowanie ! Kontakt: tel: 513173848 e-mail: [email protected]
  12. odpowiedź na to pytanie zna trzech tylko ludzi... :gwizdanie: wszyscy trzej z waszej rzeszowskiej ekipy, którzy byli w zeszłym roku na Zlocie w Bukowinie (Św. słowa) potwierdzam :polew: - było na "grubo" Podpisuje sie pod slowami Marcina :kox:
  13. Siema chlopaki Widzę że dzisiaj wszyscy poznali smak zimy i zasp po drzwi których cięzko otworzyć [br]Dopisany: 14 Luty 2010, 17:55_________________________________________________Marcin Przydałoby mi się to twoje quatro a uwież mi że miałoby gdzie pokazać co potrafi
  14. Witam I nie udało się dzisiaj dojechać do babci, potrzebna była pomoc JCB
  15. Również podpinam się pod życzenia i życzę wszystkim klubowiczom Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku i udanej zabawy Sylwestrowej Do zobaczenia w Nowym Roku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.