Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oświetlenie Nóg Z Pod Fotela


biggVv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam przełożone fotele z A6 C6. Niestety te nie posiadają opcji podświetlana przestrzeni nóg pasażerów kanapy, Stare moje fotele (które tą opcje miały fabrycznie) zostały sprzedane. I teraz pytanie:

1) Jak podłączyć wspomniany układ oświetlenia nóg (piny w kostce)

2) Skąd wziąc cały zestaw z kostką/kloszem.

Proszę o pomoc gdyż chciałbym zachować oryginalną wersję wyposażenia. Przód podświetlany w momencie otwarcia drzwi więc tył aż się prosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogles nie sprzedawac oswietlenia z pod foteli. musisz szukac na allegro albo moze tu ktos bedzie mial z c6 a polaczyc trzeba tak jak bylo tam masz tylko plus i mase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogles nie sprzedawac oswietlenia z pod foteli. musisz szukac na allegro albo moze tu ktos bedzie mial z c6 a polaczyc trzeba tak jak bylo tam masz tylko plus i mase

mogłem, wiem kolego, ale zanim się zorientowałem że te nie mają (notabene z A6 żeby nie miały to jest farsa) było po ptokach :/

piszesz plus i mase ale mi chodzi konkretnie o ten pin który po otwarciu drzwi uruchamia - czyli rozumiem że wpinam się w kostki pod fotelem (zielona/czerwona/zółta)

zamykam brak odpowiedzi na problem

mogles nie sprzedawac oswietlenia z pod foteli. musisz szukac na allegro albo moze tu ktos bedzie mial z c6 a polaczyc trzeba tak jak bylo tam masz tylko plus i mase

mogłem, wiem kolego, ale zanim się zorientowałem że te nie mają (notabene z A6 żeby nie miały to jest farsa) było po ptokach :/

piszesz plus i mase ale mi chodzi konkretnie o ten pin który po otwarciu drzwi uruchamia - czyli rozumiem że wpinam się w kostki pod fotelem (zielona/czerwona/zółta)

zamykam brak odpowiedzi na problem

wznawiam temat, po miesiącach poszukiwań udało się - w to miejsce od razu podrzucam pięknego turtoriala kolegi z klubu :hi:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/215459-montaz-oswietlenia-nog-pasazerow-z-tylu/

shluss ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...