Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakość Dźwięku W Bns 5.0 A Symphony


carisma70

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pytanie do doświadczonych. Zmieniłem radio z Symphony na RNS-LOW BNS 5.0. Audi A4 B6 2004. Skusiła mnie nieodparta chęć odtwarzania mp3 w oryginalnym wydaniu. Po podłączeniu radia dźwięk jest mozna powiedzieć o klasę niższy niż w Symphony. Niby basy i wysokie grają super, ale sam dźwięk jest jakby taki pusty, trudno to opisać. Włożyłem stare radio myśląc, że może mam kiepski dzień, ale nie myliłem się, Symphony gra o niebo lepiej, dźwięk jest pełniejszy, bardziej przestrzenny, poprostu bajka. I tu nasuwa się moje pytanie, czy to normalne, że jest taka różnica między tymi radiami, czy może są jeszcze jakieś ukryte ustawienia, może coś w stylu LOUDNESS i trza to włączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm też jestem ciekaw bo zastanawiam się nad kupnem BNSa ale jak mówisz że słabo gra... chętnie bym tego posłuchał. Może jakiś spocik bo widzę że z Wwa jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm też jestem ciekaw bo zastanawiam się nad kupnem BNSa ale jak mówisz że słabo gra... chętnie bym tego posłuchał. Może jakiś spocik bo widzę że z Wwa jesteś.

Możemy się spotkać po weekedzie, wysłałem namiary do mnie na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie BNS gra zadziwiająco dobrze , i gdyby nie fakt ,że wiem jak działa RNS-E to pewnie nie miał w planach zmiany właśnie na rns-a, to jednak przepaść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skusiła mnie nieodparta chęć odtwarzania mp3

Nie lepiej było dołożyć Yatoura ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Symphony II + bose a siostrzeniec rns-e + bose i w jakości dźwięku ja przy moim słabo audiofilskim uchu nie słyszę różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie usłyszysz, przy BOSE wszystkie głośniki masz podpięte pod wzmacniacz, więc radio ma niewielką rolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...