Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem Z Klimą...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem, po włączeniu klimy z nawiewów leci ciepłe powietrze, gdy przełącze na same szyby, to od strony kierowcy leci zimne powietrze, ale juz od strony pasażera ciepłe. Robiłem nastawy klimatronica, nic to nie dało, czynnik nabijany świeżo, rurka dochodząca do kabiny zimna jak cholera, a w aucie ciepło....

Pomożecie?

Opublikowano

A jakies błedy w klimatroniku ? silniczek ktoryś ?

NA FORUM jest pełno informacji na ten temat wysterczy POSZUKAĆ :)

Opublikowano

Mam problem, po włączeniu klimy z nawiewów leci ciepłe powietrze, gdy przełącze na same szyby, to od strony kierowcy leci zimne powietrze, ale juz od strony pasażera ciepłe. Robiłem nastawy klimatronica, nic to nie dało, czynnik nabijany świeżo, rurka dochodząca do kabiny zimna jak cholera, a w aucie ciepło....

Pomożecie?

Nie jechałes czasem jakieś dłuższej trasy? Wyłącz klime i auto daj mu odstać chwilę niech odtaje parownik i wtedy zobacz

Opublikowano
  • Autor

Trasa miasto nie ma znaczenia, zadnego błędu VAG nie pokazuje....


Dodam że wszystkie klapy chodzą

Opublikowano

Możliwe że silniczki chodzą ale czy klapy razem z nimi, może jakieś cięgno spadło lub ułamało? Trzeba by było rozebrać i przejżeć zaczynając od strony pasażera bo łatwiejszy dostęp.

Opublikowano
  • Autor

Najdziwniesze jest to ze jak nabiłem klime to było ok chlodziła dobrze. A teraz kurde cały czas ciepłe.... Zero błędów. Chyba się wezmę za rozbiórkę tego...

Opublikowano

U mnie problem z klimą taki, że potrzebuje kilka km by dmuchało zimne powietrze. Na największym nadmuchu mogę czekać i czekać aż zacznie chłodzić. Obniżenie siły nadmuchu do połowy dopiero jakoś nieznacznie załatwia sprawę. ZImne powietrze mocniej czuć na skórze. Minimalna temp u mnie to 18stopni. Zacznę szukać panelu z minimalną 16stopni jeśli nie dojdę co jest grane.

Opublikowano

U mnie było podobnie po podłączeniu pod kompa okazało się że nie działa silniczek od otwierania klap dokładnie silniczek nagrzewnicy 8E1820511D po wyciągnięciu i przeczyszczeniu wszystko wróciło do normy i działa poprawnie.

Opublikowano

Jak sie do tego dostać?

Opublikowano

Mam taki sam problem... i będę z tym jutro walczył... mam nadzieję że przeczyszczenie pomoże.... tylko właśnie wiadomo jak to cudo wydostać ?

Edytowane przez Tomas3k

Opublikowano

U mnie to robił gość co się dobrze na tym zna silniczek jest umiejscowiony za schowkiem po stronie pasażera trzeba ściągnąć schowek,tylko że wcześniej podpiął komputer i ten pokazał że nie chodzi.

Opublikowano
  • Autor

No właśnie a u mnie zero błędów. A klima nie działa. Spręzarka sie załącza, wiatrak chodzi. A ciepłe leci z nawiewów

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.