Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wyciek Z Zbiorniczka Chłodzącego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WItam!

Otóż mam taki problem, po złapaniu temp 90 stopni wycieka płyn przez korek tym cyckiem u dołu. wycieka aż do 0... Z początku myślałem, że to termostat, ale niestety nie...

Podejrzewam, że to uszczelka pod głowicą, bo był majster z takim sprzętem co są dwie bańki z płynem i zmienia kolor z niebieskiego na żółty... Wiecie może mniej więcej jaki koszt naprawy w najgorszym przypadku jak to uszczelka?

Osiedlowy Mc Gayver za 600zł się podjął bez planowania, czyli w 700 powinienem się zamknąć ;-)) robić? :)

Pozdro

Opublikowano

Jeśli z wymianą uszczelniaczy i simeringa wałka i oczywiście splanowana głowica za 700 to rób :)

Opublikowano

WItam!

Otóż mam taki problem, po złapaniu temp 90 stopni wycieka płyn przez korek tym cyckiem u dołu. wycieka aż do 0... Z początku myślałem, że to termostat, ale niestety nie...

Podejrzewam, że to uszczelka pod głowicą, bo był majster z takim sprzętem co są dwie bańki z płynem i zmienia kolor z niebieskiego na żółty... Wiecie może mniej więcej jaki koszt naprawy w najgorszym przypadku jak to uszczelka?

Osiedlowy Mc Gayver za 600zł się podjął bez planowania, czyli w 700 powinienem się zamknąć ;-)) robić? :)

Pozdro

glowice trzeba planowac moim zdaniem strata kasy bo jesli nie bedzie rowna za chwile ci ja wydmucha

WItam!

Otóż mam taki problem, po złapaniu temp 90 stopni wycieka płyn przez korek tym cyckiem u dołu. wycieka aż do 0... Z początku myślałem, że to termostat, ale niestety nie...

Podejrzewam, że to uszczelka pod głowicą, bo był majster z takim sprzętem co są dwie bańki z płynem i zmienia kolor z niebieskiego na żółty... Wiecie może mniej więcej jaki koszt naprawy w najgorszym przypadku jak to uszczelka?

Osiedlowy Mc Gayver za 600zł się podjął bez planowania, czyli w 700 powinienem się zamknąć ;-)) robić? :)

Pozdro

glowice trzeba planowac moim zdaniem strata kasy bo jesli nie bedzie rowna za chwile ci ja wydmucha

jesli chodzi o kase to u mnie za 800zl robia z planowaniem i docieraniem zaworow.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.