Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Świeci Abs, Esp I Do Tego Wykrzyknik + 3 Dźwięki


cetyr

Rekomendowane odpowiedzi

W czasie jazdy zapaliły się dwie kontrolki. Po ponownym uruchomieniu silnika nie było, ale po kilkunastu km znowu się pojawiły. Vag: 2 błędy: 1/ 01423 - Lateral Acceleration Sensor (G200). 27-00-Implausible Signal oraz 2/ 18258 - Powertrain Data Bus: Missing Message from ECU. P1850-35-10 Intermittent. Ten drugi miewałem od lat, nie wyzwalał żadnych skutków i okresowo go kasowałem. Błąd 01423 po kilku próbach dał się usunąć, ale za kilka minut znowu był. Nawet bez błędów na Adress 03 ABS po włączeniu zapłonu były 3 piski, wykrzyknik i lampki ABS i ESP. Test drogowy nic nie dał. Chciałbym zacząć od sprawdzenia wtyków. Ale pytanie na które nie znajduję odpowiedzi na różnych forach. Gdzie w B5 z maja 2000r. po lifcie AJM 116 KM znajduje się czujnik przyspieszeń bocznych G200 (prawdopodobnie razem z G202)? Nie chcę niepotrzebnie obrywać zaczepów haczyków itp. próbując znaleźć. Ewentualne sugestie dot. problemu? Opis obszerny - dla lepszej diagnozy.

13.08.2014 21:40

Problem rozwiązany. Czujnik ZSB Duosensor ESP o numerze: 4B0 907 637 A w w/w Audi znajduje się pod siedzeniem tylnej kanapy.

Edytowane przez cetyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...