Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] mały problem z elektryką ? xenony, radio ?


dawid_92

Rekomendowane odpowiedzi

Jest taki mały problem. Podłączyłem xenony jakieś z przetwornicami, działają ładnie, lecz jak jadę to czasem zatrzeszczy mi radio tak jak by nie miało anteny. Odłączę xenony to wszystko jest ok, nic nie trzeszczy. Drugi problem to jak mam podłączone te xenony to zaczął mi działać czujnik temperatury, który wcześniej nie podnosił się, albo podnosił się co rzadko sie zdarzało na chwile i spadał na zero z powrotem. co może być przyczyną? od czego zacząć, jak szukać. Pod radio pod antenę mam podłączony wzmacniacz antenowy bo wcześniej gubiło sygnał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od wywalenia przetwornic, chinole tak mają. Potem sprawdź czujnik temp. możne jakaś diagnoza vagiem, test elementów licznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik pewnie będzie i tak do wymiany, tylko się zastanawiam czemu po podłączeniu xenonów on zaczął działać..


ciąg dalszy tematu, po odłaczeniu ksenonów, radio nadal trzeszczy chwilami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu też mam to samo że radio mi trzeszczy i chętnie pośledzę temat aczkolwiek straciłem już nadzieję:) U mnie jedyną zmianą w samochodzie po której pojawił się ten problem to wymiana starego radia na nowe Sony... od tego czasu przynajmniej w Trójmieście bardzo brzydko czasami mi odbiera niektóre stacje i trzeszczy gdy wcześniej było normalnie. Jaki rocznik B5? Mój 96.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...