Treść opublikowana przez dawid_92
-
Dolne listwy-jakie kupić?
Też się podpinam pod temat, są podobno listwy które dobrze leżą i nie odbiegają się za bardzo od oryginału. Muszę wymienić wszystkie 4szt, więc szukam i znaleźć nie mogę. I tak idą w kolor u mnie.
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
U mnie ms jezdzil 3 lata, zrobił z ponad 50tys km bez problemu. Na kołach 17 cali i oponach 225/45
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
A co z ms widziałeś?
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
No mi ms wytrzymal jakies 50 tys i jestem mega zadowolony Teraz mi magiel po roku walnął i bede robil i chce przy okazji wahacze wymienic bo przy ruszaniu, przy hopkach troche zaczynają się odzywać. Nie mam dużo pieniędzy żeby przeznaczyć na to i moje pytanie czy lepiej skv czy lepiej ms kupić.
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
No jeszcze zamierzam miec i jeździć. Ms wytrzymal prawie 3 lata. I cos podobnego bym chciał znów
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Robie rocznie od 20 do 30tys.
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
To co polecacie zawieszenie skv??
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
O skv czytalem ze po 11 miesiacach padają. Wiec nie sa takie dobre chyba co?
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
A jaka cena skv? Jakiś link do nich?
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Witajcie. Po 3 latach czas wymienić zawieszenie przednie, ponieważ słychać jakieś już stuki lekkie przy ruszaniu czy hopkach. Jeździłem przez ten czas na ms sport i było spoko, teraz pytanie czy kupować znów ms czy jakieś inne, np kamoka albo jakieś inne.
-
Dziwne odgłosy wody w kabinie
1.9tdi 110km AFN Kali nie, ale juz z 3 osoby na fejsie mowili. zeby odpowietrzyc najpierw
-
Dziwne odgłosy wody w kabinie
No pewnie tak
-
Dziwne odgłosy wody w kabinie
Ale płyn wycieka i to nie zawsze. Raz codziennie potrafi kapać, a raz potrafi byc przez pare dni lub tygodni ok..
-
Dziwne odgłosy wody w kabinie
Pod maską. Między akumulatorem a zbiorniczkiem płynu hamulcowego. Wychodzą dwa z kabiny.
-
Dziwne odgłosy wody w kabinie
Podobno jakas dziurka w jednyn z węży jest i trzeba go zsunac i odpowietrzyc na cieplym silniku az do momentu jak zacznie leciec plyn z tej dziurki
-
Dziwne odgłosy wody w kabinie
odpływy mam drożne, co jakiś czas zerkam i drukiem przepycham i czyszcze tu bardziej słychać właśnie z nagrzewnicy. Ktoś na fejsie napisał żeby odpowietrzyć nagrzewnice..
-
Dziwne odgłosy wody w kabinie
Wyciek tak naprawde nie wiadomo skąd jest. Bo nieraz plame widać, a nieraz nie. A jak pojafe teraz na test co2?
-
Dziwne odgłosy wody w kabinie
Płyn chłodniczy gdzieś ucieka pod autem bo jest plama i raz na jakiś czas dolewam. Czasami potrafi być tak, że doleje i na drugi dzień musze znów dolać, a nieraz jest tak, że dopiero po jakimś czasie musze dopiero dolać.
-
Dziwne odgłosy wody w kabinie
Witajcie. Mam pytanie, mianowicie chodzi o to, że jak odpale auto, pochodzi chwilkę, żeby olej rozprowadził się po całym silniku i gdy ruszam, i jadę pomału to słychać wodę jakby gdzieś w jakimś plastiku się obijała. Podejrzewam, że w nagrzewnicy, ale czemu tak ją słychać? Macie jakieś pomysły, porady?
-
AFN zaślepiać egr czy nie ?
Ja kata wcześniej wywalilem, trochę gwizdał, teraz turbo odrazu gwiżdze
-
AFN zaślepiać egr czy nie ?
A jak zaślepoe z dwoch stron a przewód zostawię wpięty?
-
AFN zaślepiać egr czy nie ?
A jakieś zdjęcia dokładne pokazujące co gdzie jak? A jak go nie zaślepię tylko egr sam z dwóch stron to co?
-
AFN zaślepiać egr czy nie ?
Ok a cóż wężykiem od podciśnienia? Egr jesy tym sterowany, więc trzeba by było z nim też coś zrobić
-
AFN zaślepiać egr czy nie ?
Ja po miescie śmigam przeważnie caly czas. To warto zaślepiać egr?
-
AFN zaślepiać egr czy nie ?
kumpel zamówił dwa komplety w tym dla mnie, są tam blaszki 2mm i 4 mm oraz uszczelki jakieś