Treść opublikowana przez dawid_92
-
Wymiana maglownicy
Panowie muszę na dniach oddać do regeneracji maglownice, bo płyn ubywa i się pieni i widziałem, że puszcza na simeringu za drążkiem. Jaki płyn zalać? Tu piszecie coś o czerwonym, na innym poście piszecie, że tylko oryginał zielony.
-
Skrzypienie podczas kręcenia kierownicą
Sworznie Ci skrzypia. Tez tak miałem u siebie. Sparciala mi guma, ale wziąłem od innego wahacza, specjalny smar i nałożyłem gume nową i jest cisza i spokój. Wcześniej wstrzykiwałem oleju lecz co jakiś czas trzeba powtarzać
-
Ubywa płyn wspomagania, regeneracja maglownicy?
Witajcie. Wczoraj podjeżdżając pod dom nagle kierownica zaczęła ciężko chodzić i dziwne dźwięki wydobywać podczas skręcania kołami. Dolałem płynu, zakręciłem po dwa razy kołami w lewo i w prawo i znów ciężko kierownica chodzi i dziwnie piszczy. Otwieram zbiorniczek a tam ful piany. I patrzę że po stronie kierowcy jest drążek cały mokry. Płyn mam jakiś febi ale nie jest ro raczej zielony. W białym opakowaniu i z zieloną nakrętką. I taki dolewałem raz na jakiś czas. Na co zwrócić uwagę podczas wymiany? Co najlepiej zrobić krok po kroku. Lepiej regenerować czy kupić używkę.?
-
Nadkola poliftowe do przedlifta? Podejdą?
Oo. To biore wtedy. Mam okazje zderzak lekko do pod spawania i dwa nadkola za 250zl.
-
Nadkola poliftowe do przedlifta? Podejdą?
Panowie znalazłem u siebie Audi A4 B5 polifta, kombi, anglika. Ma dobre nadkola i moje pytanie brzmi czy podejdą do mnie do Audi A4 B5 przedlift, sedan, z 98r te nadkola przednie? Bo chce od niego wziąść i tak zderzak z halogenami, który jest troche do sklejenia oraz ślizgi które są mega duże a u mnie małe
-
AFN czas wymienić wtryski? Proszę o pomoc
Koleżka z soft-Car z Gdańska mówił, ze gdzieś wysyłają do Warszawy czy gdzieś. I tam oni sprawdzają, wymieniają te końcówki i odsyłają mu.
-
AFN czas wymienić wtryski? Proszę o pomoc
1100zl za końcówki wtrysków to dobra cena?
-
AFN czas wymienić wtryski? Proszę o pomoc
Tak. Przepływka jest ok mówili bo sprawdzali, dolot też raczej szczelny
-
AFN czas wymienić wtryski? Proszę o pomoc
Turbo dobrze reaguje na gaz i wg. Sprawdzali je komputerem
-
AFN czas wymienić wtryski? Proszę o pomoc
Witajcie. Byłem na hamowni już drugi raz, serie powienien mieć 110km, wypluł 104km ledwo. Chciałem zrobić mu chipa, ale kolega mówi, żeby zrobić wtryski, a potem chipa, że jak nie są wtryski zrobione to mi nie zrobi chipa. Same końcówki wstawić 216 poleca. Czy to dobry wybór i czy to przez te wtryski może mieć problem z tym ubytkiem mocy? Dodam ze przy około 4tys obrotów potrafi zadymić. I nieraz czuje podczas przyspieszania, ładnie jedzie i jest moment w którym tak jakby odcinało coś i zaraz jedzie normalnie, a czasem taki mułowaty jest. Co polecacie??
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Pafcio87 wymień cały komplet filtrów czyli filtr oleju, filtr paliwa, filtr powietrza i kabinowy. I staraj sie zmieniać olej i filtry max do 10tys km albo co rok jeśli nie robisz w roku więcej niż 10tys km.
-
Jaka grupa logów do sprawdzenia AFN?
No i super kolezko poczytam sobie dziękuję :-)
-
Jaka grupa logów do sprawdzenia AFN?
Tak kolega w soft-car będzie robił.
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
A no widzę widzę teraz
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
Nie znalazlem innego linku niz tego. Jeszcze podgrzewane byly
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
Co??? Bo nie bardzo rozumiem
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
Sebidi czyli warto je zamówić? http://allegro.pl/dysza-spryskiwacza-szyby-przod-1z0955985-octavia-i5725896160.html Polecasz je nam ?
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
Sebidi, ale w nich jakaś regulacja jest? Czy idealnie psikają na szybe całą?
-
Jaka grupa logów do sprawdzenia AFN?
Gdybym miał czas na czytanie to bym poczytał. Ale skoro pytam to go nie mam dlatego napisałem żebyście w skrócie napisali co i jak..
-
Jaka grupa logów do sprawdzenia AFN?
Program/chip niw wgrawam osobiście. Tylko chciałbym zacząć pomału coś sprawdzać. Jakie grupy logów ma mi koleś sprawdzić?
-
Jaka grupa logów do sprawdzenia AFN?
Witajcie. Mam problem mały z silnikiem AFN 110km. Otóż chciałem wgrać mu program lecz przy powyżej 4 tys zaczął kopcić. No i wydaje mi się, gdy dodaje gazu i przyśpieszam coś coś go w niektórych momentach odpuszcza, ale zaraz jedzie spowrotem jak powinien. Chciałem sprawdzić logi ze znajomym ale nigdy diesla nie obsługiwał i nie wie którą grupę sprawdzić. Doradźcie coś
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
Octavia II już widze
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
A z jakiej octavi sa te spryski? Chętnie zamowie jak zdaja egzamin. Cos trzeba przerabiac czy wszystko pasuje?
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
a które spryski wtedy pasują dobrze ?? bez większych przeróbek ?
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
Trzesio a jakie Ty teraz masz te spryski włożone? Od jakiego autka i co przerabiałeś?