Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid_92

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid_92

  1. Polsyntetyczny z uszlachetniaczami
  2. A to pelen syntetyk jest?
  3. MOTUL SPECIFIC 505.01 5W40 spełnia normę VW 505.01/502.00/505.00 to chyba może być do mojej 1.9 tdi 110km ;P AFN
  4. Valvoline MaxLife 5w40 - w pełni syntetyczny olej silnikowy, opracowany specjalnie dla samochodów z dużym przebiegiem. Dzięki unikalnemu systemowi dodatków uszlachetniających produkty MaxLife regenerują kluczowe części silnika, wydłużając jego żywotność.
  5. a który dokładnie olejek, jaki mam wybor z liqui moly a jaki z valvoline żeby spełniał norme do 1.9 tdi 110 km bez pompowtrysków na zwykłej pompie ?
  6. no własnie i tu teraz kolejny dylemat ;P olej zmienie, ale dokładnie na jaki. motul nie polecają, polecają Liqui Moly, Valvoline bo jest pełen syntetyk. hmmm
  7. Pathord też przechodze niebawem z 10w-40 na 5w-40. Pełen syntetyk, motul x-cess najprawdopodobniej. tak doradzili więc spróbuje nie ma sie czego bać.
  8. a bezpiecznik od pogrzewania to który to będzie i gdzie jest?
  9. Panowie mam problem. NA zimnym silniku rano długo zapala. sprawdziłem miernikiem i na żadnej świecy nie ma napięcia. Ale kontrolka normalnie się zapala na desce, pare sekund poświeci i zgaśnie. Czy to może być przekaźnik 202, czy są inne jeszcze rzeczy które sprawdzić ?
  10. Radek ale do b7 masz inny osobny dzial z olejami. Wejdz na swoj model auta i na pierwszej stronie wszystko powinno pisac
  11. No w przednim to wystarczy slizgi zmienic, a w tylnym? Ktos zmienial?
  12. A jeszcze jesno pytankow. Czy do przes lifta pasuja zderZaki od polifta.? Przod i tyl
  13. Ja też w końcu muszę zabrać się za spasowanie tych zderzaków. a takie pytanko mam jeszcze czy ktoś zdejmował tylny zderzak? Jak on jest przykręcany??
  14. Piotrek lampy w przed lifcie poliftowe trzymaja sie u gory na dwoch srubach tylko. Na dole jest wcisnieta. I to wszystko.
  15. mój musi spełniać normy 505.00 lub 506.00
  16. też słyszałem że najtańszy olej jest najlepszy hehhee;) a tak naprawde który z tych trzech jest lepszy ? który ma lepsze właściwości? który możecie polecić w zime, do łatwiejszego rozruchu? pytam sie tych którzy sie znają i nie będą pisać głupot ;/
  17. MOTUL 8100 x-cess 5w40 505.00 MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40 - lepsze parametry w niskich temperaturach niz x-cess LIQUI MOLY Synthoil Energy 0 W-40 - pełen syntetyk o bdb własnościach lepokościowych te trzy oleje do mnie są wypisane. i pytam który z tych trzech wybrać najlepiej. o to mi tylko chodzi, o nic więcej.
  18. bo chciałem sie Was poradzić jaki olejek polecacie, ale tyle jest opini że nie wiem który wziąźć. żeby spełniał normę do mnie. chce jakiś 100% syntetyk a nie pół syntetyk
  19. Panowie to jaki olej wkońcu wybrać ? do 1.9 TDI 110 km, bez pompowtryskiwaczy ?! bo zdania są podzielone a chce zakupić w przyszłym tygodniu i wymienić.
  20. A jaką masz ofertę na Menzerne?? To bym się skusił.
  21. No i teraz jesy dylemat czy brac motula czy LM. hehe. Bo lubie czasem wcisnac pedał gazu czy jeździć szybko ;p
  22. No tak dowiedziałem się wtedy dużo, ale tych roznych opini jest. Dlatego wole troche pogadac, zapoznac sie.
  23. Olej Liquid Moly znajduje sie na niemieckiej stronie w najlepszej trójce gdzieś ostatnio czytałem
  24. Oleje liquid moly są lepsze od motula to wiadomo. Tylko nie wiem na który się zdecydować. W styczniu planuję wymianę oleju z 10w40 na 5w40 tylko właśnie się zastanawiam, który najlepiej wziąść. A4 b5 1.9TDI 110km, przebieg 255 tysięcy. Na zwykłej pompie bez pompowtrysków. Planuję nim długo jeździć.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.