Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid_92

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid_92

  1. Moje auto bylo robione pastami menzerna i zabezpieczone woskiem turtle w puszce efekt nie do opisania. Trwale, dlugo i blyszczaco
  2. Akurat filterki używam z Filtrona Zawsze staram sie zmieniac olej co 10tys, ostatnio z braku czasu zmienilem po 13tys. Chociaz od kwietnia zrobilem tyle km do teraz. 8100x-cess
  3. Ok ok. X-cess wziazc,? Cos bardziej?
  4. A motul 8100x -clean c3 5w40??
  5. Motul x-cess chyba wezme
  6. Jaki olej? Pelna nazwe poprosze
  7. No jak pisza ze glosno silnik po tym chodzi i wg. No jak pisza ze glosno silnik po tym chodzi i wg.
  8. Moze zaryzykuje i przejde na ten olejek 5w40 zobaczę. Motula wezme
  9. Wlasnie ostatnio mialem odkrecone te sruby i nie moglem zdjac zderzaka. Nadkola mialem po zdejmowane wszystko a zderzak ani rusz
  10. Kurcze to kazdy ma odmienne zdanie. Zglupialem juz teraz. Nie wiem co z czym jak, jak lepiej.
  11. Ja mam tu u siebie fajny sklepik, hurtownie z olejami
  12. To ktory lepszy? Motula poleca mi kumpel.
  13. Hehe ostatnio mialem problem zeby zdjac zderzak i do tej pory nie wiem jak zdjąć zderzak tylny
  14. Mam obecnie olej Liqui Moly 10w-40 zalany. Wcześniej jeździł teź na 10w-40 lecz Castrol'u.
  15. Właśnie mam taki zamiar zeby zdjąć zderzak, reflektory, dopasowax zderzak po bokach a potem zobaczyć co da się zrobić z tą szczeliną między maską, a zderzakiem. Dobra każdy tak pisze o przednim zderzaku, a co zrobić z tylnym??
  16. No właśnie to jak to jest. 4 5w mialo wyciszyc prace silnika a jest glosniej. Hmm. Chyba samemu jak sie nie przetestuje to nie przekona jak jest naprawde.
  17. Do pracy dopiero wezme sie po niedzieli w poniedzialek moze bo mam wolne wtedy dwa dni. I zdejme lampy, zdejme zderzak, dogne troche blotniki do srodka i zobaczymy co wtedy sie okaze
  18. Na 5w40 masz głośniejszy silnik??
  19. W jaki sposob podsciagnac? Maska ieealna jest z blotnikami
  20. Czyli zmienic na jakis 5w40? Czyli zmieniac na jakis 5w40??
  21. Niby tak, ale po cos oleje 10w czy 15w wymyslili. Z przebiegiem auta powinno sie przechodzic ns wiekszy symbol dla dobra silnika. Wiec rozne opinie sa na ten tematm
  22. Już tyle tych postów przesledzilem z e sprobuje to ogarnac. Tylko widzialen inna audi i maja minimalna szpare miedzy maska a zderzakiem a u mnie maska na zderzaki siedzi.
  23. hehe ale wszyscy mechanicy tak twierdzą, dlatego mam dylemat co do zmiany oleju
  24. spasuj mi tak moje zderzaki )) o to właśnie mi chodzi
  25. ok. większość mechaników mówi że sie nie przechodzi na mniejszą cyfre z 15 na 10 czy z 10 na 5. że to źle dla silnika itp.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.