Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 b5] Sprezyny tył


klima52

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam audi a4 b5 z silnikiem 1.8 ADR, sedan. Prosze o pomoc w doborze sprezyn osi tylnej. W aucie sa zamontowane LPG i hak i strasznie nisko siedzi tył. Czesto jezdze z przyczepka i kompletem pasazerow do pracy i do tego zaladowany caly bagaznik narzedziami i na przyczepce okolo 300 kg ladunku. Jakie sprezyny zalozyc by w pelni zaladowanym skladem nie ciagnac ze tak powiem tylu auta po asfalcie? Z gory dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz jakie masz zalozone sprezyny? Na ori powinno byc normalnie bo wyzej juz chyba nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprezyny mam oryginalne ale od jezdzenia w piec osob i z przyczepka siadly ze na pusto tyl stoi o wiele nizej niz przod, od blotnika do opony jest 3 cm, kola mam 15" 195/65.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3cm to malo. Ale ogolnie tyl standardowo jest nizej niz przod. A amortyzatory masz dobre? Moze zmien sprezyny na oryginalne ale dobre i moze pomoze. I tez bierz pod uwage fakt ze to nie dostawczak, jak bedziesz caly czas jezdzil na duzych obciazeniach to wszystko bedzie bardziej dostawac po d*pie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż nowe sprężyny z Lesjöfors i pewnie będziesz musiał wymienić amorki, wtedy tył na pewno Ci się dźwignie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amortyzatory sa ok bo nie buja tylem i pewnie trzyma sie drogi tylko wkurza mnie to ze strasznie siedzi z tylu . Co panowie powiecie jezeli zalozylbym springi od avanta skoro mam butle i hak to jest troche ciezszy z tylu?


Amortyzatory sa ok bo nie buja tylem i pewnie trzyma sie drogi tylko wkurza mnie to ze strasznie siedzi z tylu . Co panowie powiecie jezeli zalozylbym springi od avanta skoro mam butle i hak to jest troche ciezszy z tylu?

Czy lesjofors to dobra firma, czy moze jest cos lepszego, Pytam bo akurat sprezyn nie kupowalem i nie znam sprawdzonej marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...