Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zestaw sprzęgła Valeo z jednomasą

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko :) Ponieważ moja dwumasa jak i sprzęgło nie są już w zabogatej formie myślę o wymianie ich :) Przeglądając nasze zacne Alledrogo trafiłem na coś takiego :)

http://allegro.pl/sprzeglo-valeo-835005-audi-a4-a6-1-9tdi-4w1-kolo-i4442529858.html

Powiedzcie mi czy jest to coś warte? Auto mam podkręcone na 142 KM i 306 Nm.

Opublikowano

z 80 b4 tdi kupisz lepsze za 500zl a to to samo

Opublikowano
  • Autor

a orientujesz się jak wygląda praca silnika na takim sprzęgle z jednomasą? chodzi mi o wibracje przenoszone na nadwozie na postoju i w trakcie przyspieszania

Opublikowano

ja takie mam i nic nie czuje

Opublikowano
  • Autor

a jaki masz kod silnika?

Opublikowano

pisze w profilu ze 1z , u mnie tez to siedzi i tez nic nie czuje

Opublikowano
  • Autor

a ja mam AFN po sofcie więc nie wiem jak to będzie się zachowywać u mnie ;p

Opublikowano

400nm wytrzymuje takie sprzegło a 2-mas z afna tyle nie wytrzyma .

ps afn ,1z jeden kij róznia sie tylko tym ze afn ma wiecej żeczy które sie psują np 2-mas ,vnt . 1z po modach może zawsdydzić nie jednego afn-a

Opublikowano
  • Autor

I mam jeszcze jedno pytanie :) czy pod to sprzęgło będę mógł zarzucić 6 biegową skrzynie ? :)

Opublikowano

Będziesz mógł wrzucić pod sprzęgło z 1Z skrzynie 6biegową :) Trepek tak ma u siebie, odszukaj go i temat o jego aucie, tam ma wszystko opisane ;)

Opublikowano
  • Autor

fanthomas18 dzięki :) o to mi chodziło :)

Mam jeszcze jedno pytanie :) chciał bym zobaczyć jak pracuje takie sprzęgło :) Jest ktoś z klubowiczów z woj. opolskiego, śląskiego lub łódzkiego co ma założoną jednomasę ?

Opublikowano

chciał bym zobaczyć jak pracuje takie sprzęgło

dziwne pytanie ,jak to zobaczyć ? pracuje tak samo ,choc nawet bym powiedział ,że lepiej jak 2-masa ,pedał lepiej chodzi ,nie ma szarpania przy gaszeniu ( jeśli masz zepsutą 2-mase )

Opublikowano
  • Autor

vp-tdi chodzi mi o to jak jest w trakcie przyspieszania :) i w jakim stopniu są drgania przenoszonę na budę :)

Opublikowano

vp-tdi chodzi mi o to jak jest w trakcie przyspieszania :) i w jakim stopniu są drgania przenoszonę na budę :)

sory ale chore pytania zadajesz ,jakie drgania ? ....

nie chcesz wogole drgan to kup nowe auto a najlepiej beznyniaka .dragania diesel zawsze miał a tym bardziej stare kible 1z/afn itp to tak juz ma

Edytowane przez vp-tdi

Opublikowano
  • Autor

Dobra wczucam jednomasę :) vp-tdi masz numery części jakich użyłeś? nr jednomasa i sprzęgła

Opublikowano

koła miałem kilka nascie po rozbitkach 1z w budach b4 b5 . wszystko poszło jak świerze bułeczki ,koszt dobrego koła 1-masowego to około 200zł ,reszta na allegro od 80 b4 tdi (polowa taniej a to samo co do b5 )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.