Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gejzer w zbiorniku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem z wspomaganiem, lekko wyje przy skręcaniu ale to mnie nie martwi, płyn w zbiorniku zrobił się strasznie czarny ale to raczej wypłukalo smar po regeneracji magla, przy ostrym hamowaniu wspomaganie chodzi wyraźnie gorzej ale najgorsze jest to ze w zbiorniku jest mały gejzer xd

Dołączam filmy, uprzedzam pytanie wyje alternator na uzwojeniach, a taki grzechot przy schodzeniu z obrotów to luzy na klapach w kolektorze

http://youtu.be/etX0dJyvncg'> http://youtu.be/etX0dJyvncg

I czy uszkodzony jest wąż który ma dlawik ciśnieniowy czy może pompa się zesrala?

Opublikowano

Myśle , że moze byc ten dławik jak to określiłes ,a na wolnych obrotach dobrze działa wspomaganie ?

Opublikowano
  • Autor

Teraz to wgl cyrki się dzieją bo wspomaganie przy hamowaniu lubi sobie zniknąć albo przy zejściu z obrotów tez zniknąć, jedyne co je uruchamia to przegazowanie samochodu :-D

Tak jak myślałem winna śruba z zaworkiem regulacji ciśnienia

Koszt 20 zł znajomi mechanicy stawiali na maglownice inni na pompę.

Występuje pod numerem 422 529 H 23 zl

Potwierdzam, tylko ta śruba posiada zawór zwrotny w sobie zęby olej nie cofnął się na pompę i gejzer w zbiorniku ginie, nauczka i przestroga dla innych nie dajcie się nabić w bambusa jak mechanik mówi ze gejzer to wina pompy albo magla zawsze niech zaczyna od tego zaworu

Edytowane przez Kejsi

Opublikowano

Witam. Mialem to samo z moja audi. Duzo czytalem i duzo czasu poswiecilem zeby naprawic ten problem. Tak jak w tytule milem geizer w zbiorniczku. Najpierw wymienilem waz pompa-mglownica. Nie pomoglo. Pozniej sprawdzilem zawor zwrotny (przy maglowncy) . Nie pomglo. Wyczytalem ze sitko w zbiorniczku wsomagania moze byc tak zwnieczyszczone ze blokuje swobodny przeplyw pynu. Wyczyscilem benzynom i zbiorniczek i sitko i zawor zwrotny. Zamontowalem wszystko zalalem czystym plynem i o dziwo po 10 godz pracy bez efektu nagle wszystko zaczelo pracowac normalnie. Uklad sam sie ladnie odpowietrzyl i nie bylo zadnego geizera wiecej. Mam nadzieje ze komus pomoze ten post. Nigdy bym sie nie spodziewal ze zatkane sitko moze stworzyc takie problemy. Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

U mnie były też dziwne akcje ze na wolnych obrotach nie było wspomagania po zalaniu nowym płynem i jest elegancko teraz ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.