Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

obowiązek rejestracji auta z za granicy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

2 dni temu sprowadziłem piękne a4 b8, chciałbym najpierw sprzedać swoje stare b6 a dopiero potem rejestrować b8, oczywiście akcyzę opłacę w terminie do 14 dni, tylko rejestrację i OC chciałbym za jakieś 2 miesiące. można tak zrobić?

Opublikowano

Kar za brak rejestracji auta w terminie 30 dni nie ma,więc możesz.

Najważniejszy jest celny i skarbowa.

Opublikowano

W tamtym roku kupiłem w holandi Passata b6 na umowie wpisalismy 22.09.2013 .przyprowadziłem auto do polski i nie miałem czasu go opłacic ,zadzwonili do mnie z holandi zebym wracał i tak stało sobie auto do konca grudnia 3 stycznia 2014 wybrałem sie do UC w Ełku w celu opłacenia akcyzy to nawet nie miałem z tym problemu a przeciez wiadomo ze akcyze trzeba opłacic w ciagu 14 dni tak samo jak z US w Piszu. tez nie było problemow mimo 3 miesiecy spoznienia

Edytowane przez rafal9119

Opublikowano

Ty nie miales problemu ale ktos inny moze miec, bo w urzedzie rozni ludzie pracuja :) Ja mialem problem raz z rejestracja bo byl pomylony kod pocztowy, jedna baba powiedziala ze mam jechac i od nowa spisac umowe, a druga powiedziala zeby przekreslic i napisac prawidlowy :)

Opublikowano

Znajomy zapłacił karę, tzn odsetki od nieterminowego opłacenia podatku. Odsetki wyniosły 20 parę złotych za jakieś 4 -5 tygodni zwłoki :-P

Opublikowano

Znajomy zapłacił karę, tzn odsetki od nieterminowego opłacenia podatku. Odsetki wyniosły 20 parę złotych za jakieś 4 -5 tygodni zwłoki :-P

mógł napisać wniosek o czynny żal

Opublikowano

Na myśli miałem to że ta "kara" była śmiesznie niska

Opublikowano

No i co z tego, ze niska, ja ich nie dorabiam i nigdy żadnej kary nie płaciłem

Opublikowano

No i co z tego, ze niska, ja ich nie dorabiam i nigdy żadnej kary nie płaciłem

:facepalm:
Opublikowano

No i co z tego, ze niska, ja ich nie dorabiam i nigdy żadnej kary nie płaciłem

:facepalm:
Oburzenie i frustracja haha
Opublikowano

Raczej żenada i gówniarstwo ;)

Opublikowano

To chyba po twojej stronie mordko hehe

Opublikowano

Raczej żenada i gówniarstwo ;)

Też mam takie odczucia :grin:

A co do skarbówki, to zależy na kogo się trafi. Czasem przymkną oko, czasem nie

Opublikowano

wez sie schowaj z tym avatarem :grin:, o jakiej skarbówce piszesz jak temat jest o celnym i rejestracji auta

Edytowane przez selekt

Opublikowano

Powtórzę ci chłopcze jeszcze raz

Raczej żenada i gówniarstwo ;)

Opublikowano

przepraszam już nie będe, groźnie wyglądasz

Edytowane przez selekt

Opublikowano

jak auto w de jest wyrejestrowane to możesz w ogóle nie rejestrować i nic ci nie zrobią. Schowaj auto do garażu i opłać i zarejestruj jak sprzedaż B6.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.