Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL]opony minerva F101 91H 196/65R15


slawi26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam klubowiczów :hi:

W związku z tym że zamierzam kupić 4 nowe opony mam do was pytanie. Czy opony minerva F101 91H to są opony godne zakupu. Jeżeli ktoś miał takie oponki to niech napisze jak one sprawują sie w eksploatacji z góry dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to w ogóle za Firma ta minerva :mysli: Szukałem tego w kilku sklepach internetowych i nie znalazłem. Dopiero na allegro wypatrzyłem i powiem Ci, że za 130 zł to rewelacji nie bedzie, delikatnie mówiąc... :gwizdanie:

Nie sądze też, żebys znalazł tutaj kogos kto by te opony miał na swojej :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak żeby kieszeń zbytnio nie ucierpiała to pojęcie względne..., dla jednej osoby 300 zł to max jaki da za opone a inny od tej kwoty zaczyna poszukiwania :wink4: Jaką kwotę jestes w stanie wydać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na passacie zalozone Fulda CARAT PROGRESSO tyle ze 205/60/15 i jestem z nich naprawde zadowolony :good:,moge je smialo polecic :),w rozmiarze jaki szukasz kosztuja 171zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jesli chodzi o minerve i widziales je na allegro to moje napewno aukcje, bo chyba tylko ja mam ta opone w ofercie.

Co do samej opony to chinszczyzna, tyle ze jedna z lepszych chinskich. I pomimo, ze jestem zdania ze warto dolozyc do lepszej opony to gwarantuje ze bedziesz z niej zadowolony, cena jest naprawde dobra i opona tez, szczegolnie dbaja o mieszanke gumy, sa ciche i komfortowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...