Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tryb awaryjny i niebieski dym


eaglent

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, wiem, że było takich multum ale w żadnym z nich nie wyczytałem tego co trapi u mnie AFN'a. Auto kompletnie nie ma mocy, nie osiąga nawet 100km/h mimo gazu w podłodze, do tego dźwięk jak odrzutowiec - myślę, że turbina bo nie dość, że świszczy to i pali olej bo kłęby niebieskiego dymu lecą z wydechu. Tutaj moje pytanie, co teraz zrobić i które logi porobić? z tym, że nie osiągne 4,5k obrotów bo po prostu jej mocy brakuje. Jakieś pomysły macie? bo stało się to po prostu, odstawiłem auto wczoraj i dzisiaj rano nichuchu nie chce jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wdepne na dwójce to jak wcześniej przez 0,5sec mała kłębka dosłownie minimalnie coś przykopciło i chwilka mijała i było 4,5k rpm tak teraz jak wdepne to leci obłok niebieskiego dymu aż auta za mna zjeżdżają na bok :decayed: no i przy 3k rpm się kończy + odrzutowiec :(


Dodam tylko, że na luzie odrzutowca brak jak chmury dymu, jak wdepne to przykopci lekko i jak przytrzymam na obrotach to nic nie leci. Nie mam pojęcia co z ta turbina jest.


I jeszcze jedno, wyskoczył mi błąd N18 przerwa lub zwarcie do masy i ciśnienie w przewodze dolotowym - różnica dorególowania.


Panowie naprawde nikt nie ma pomysłu? moge spróbować wykręcić turbine i kierownice przeczyścić tylko nie zabardzo wiem czy to ma sens.

Edytowane przez eaglent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany, tak jak mówiłeś sprawdziłem luzy - brak luzu jakiegokolwiek, sztywny wirnik. Ale zauważyłem, że dwa węże od intercoolera są urwane, po prostu obejmy puściły i węże się popruły. Wymieniłem je i o dziwo wszystko działa jak należy, zero dymu i znowu ma kopa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...