Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z doborem sprężyn do Audi A4 B5 Avant 1.9 TDi


audiczka2104

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W ubiegłym roku zamontowałem w swoim Audi zielone sprężyny obniżające, a to ze względu że strasznie wysoko stała :/. Niestety komfortu nie ma na nich w ogole... Chciałbym zmienić je na jakies oryginalne sprężyny ale żęby nie stał tak bardzo wysoko. Z wlepki bagażnika odczytałem kod OYE = kategoria wagowa tylnej osi: 5, 0JF = kategoria wagowa przedniej osi: 6, i oczywiście kod 1BA. Sprężyny po zakupie auta były takie: przód ( 1 krokpa biała, 2 brązowe ), tył ( 1 kropka zielona, 3 niebieskie ). Pytałem w sklepie ale oni tam też nie mogą za bardzo pomóc bo ich programy dobierają jedynie sprężyny po skrzyni biegów ( automat lub manual ). Bardzo proszę o pomoc bo chciałbym założyć bardzoej komfortowe sprężyny niz te ktore mam ale żeby nie stala wysoko :). Może ktoś ma jakies kody, mumery seryjne sprężyn. Za każą podpowiedź dziekuję. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropek ani kodów nie znam ale szukaj używanych sprężyn 1be. Jest to Orginalne sportowe zawieszenie - 2cm. Jeździ się super, auto wygląda lepiej. Znaczenie ma avant/sedan. Silnik r4/v6 no i q/fwd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężyny od 1BE będę miał do silnika R4, do ośki. Komplet :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...