Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] przy odpalonym silniku dmucha wiatrem z komory wlewu oleju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam takie pytanko niedawno koleś oglądał moją a 4 bo wystawiłem ją do sprzedaży i mówi, że niedawno był wymieniany olej w silniku (tak zresztą było) i twierdzi że nie powinien być taki czarny (nie było mnie przy tym) teściu mi powtórzył, że gość tak twierdził. o co chodzi ?? świeżo po wymianie powinien mieć kolor krystaliczny czy jak bo nie wiem, dodatkowo przy zapalonym silniku odkręcił korek wlewu oleju i dmuchało powietrze z silnika, powiedział że tak nie może być. co o tym sądzicie?? gość gadał głupoty czy jak?? żadnych wycieków ani ubytków oleju nie zauważyłem...silnik czyściutki...proszę o opinię...

Opublikowano

witam mam takie pytanko niedawno koleś oglądał moją a 4 bo wystawiłem ją do sprzedaży i mówi, że niedawno był wymieniany olej w silniku (tak zresztą było) i twierdzi że nie powinien być taki czarny (nie było mnie przy tym) teściu mi powtórzył, że gość tak twierdził. o co chodzi ?? świeżo po wymianie powinien mieć kolor krystaliczny czy jak bo nie wiem, dodatkowo przy zapalonym silniku odkręcił korek wlewu oleju i dmuchało powietrze z silnika, powiedział że tak nie może być. co o tym sądzicie?? gość gadał głupoty czy jak?? żadnych wycieków ani ubytków oleju nie zauważyłem...silnik czyściutki...proszę o opinię...

w silnikach diesla olej po wymianie, od razu zmienia kolorek... a dmuchac z korka wlewu oleju bedzie zawsze. mniej lub bardziej ale bedzie.

Opublikowano

witam mam takie pytanko niedawno koleś oglądał moją a 4 bo wystawiłem ją do sprzedaży i mówi, że niedawno był wymieniany olej w silniku (tak zresztą było) i twierdzi że nie powinien być taki czarny (nie było mnie przy tym) teściu mi powtórzył, że gość tak twierdził. o co chodzi ?? świeżo po wymianie powinien mieć kolor krystaliczny czy jak bo nie wiem, dodatkowo przy zapalonym silniku odkręcił korek wlewu oleju i dmuchało powietrze z silnika, powiedział że tak nie może być. co o tym sądzicie?? gość gadał głupoty czy jak?? żadnych wycieków ani ubytków oleju nie zauważyłem...silnik czyściutki...proszę o opinię...

znajdz innego kupujacego ... bo ten chyba pierwszy raz na oczy widzila dizla ... :naughty:

Opublikowano

:polew:dobry jest ten kupujący jak sprawdza diesla w ten sposób jest na etapie fiata 125 p :polew:

Opublikowano
  • Autor

dzięki za wasze opinię bo sam nie wiedziałem o co chodzi, nie znam się zbytnio na silnikach...skoro tak ma być to spoko...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.