Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wyjecie rns-e problem


derantis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Probuje wyciagnac moja navi ... kupiłem wyjmaki z alegro sztuk 4 i wkładam w miesca przeznaczone do tego i kaszana gdy probuje wyciagnac nawi wyciagam te kluczyki :facepalm: zal ... nie wiem wczym jest problem.. panowie probuje to wyciagnac i nie daje radyy prosze o jakies wskazowki w tym temacie panowie... ogulnie chce wyciagnac radyjko i przeczyscic laser... ale mam duzy problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Probuje wyciagnac moja navi ... kupiłem wyjmaki z alegro sztuk 4 i wkładam w miesca przeznaczone do tego i kaszana gdy probuje wyciagnac nawi wyciagam te kluczyki :facepalm: zal ... nie wiem wczym jest problem.. panowie probuje to wyciagnac i nie daje radyy prosze o jakies wskazowki w tym temacie panowie... ogulnie chce wyciagnac radyjko i przeczyscic laser... ale mam duzy problem

Ja wkładam te wyjmaki aż sie zatrzasną, potem opuszczam wyświetlacz i ciągnę za nie go. RNS-E bardzo mocno siedzi i trzeba mocno pociągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem problem z wyciągnięciem navi, za cholerę nie chciała wyjść

Proponuje odkręcenie schowka to 3 min roboty i od tyłu pchasz za navi

oczywiście wyjmaki muszą być w gniazdach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ,a ciągnięcie za ekran może się źle skończyć Demontaż schowka tak jak napisał gumish.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okey sprawdze sposob z schowkiem i pchaniem od tyłu


A jeszcze spytam o porade co do czysczenia lasera w rns e ..?? jakies wskazowki czy złote rady?? wielkie dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a4-klub.pl/index.php?/topic/199824-czyszczenie-lasera-rns-e/#entry3146961

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dwa słowa co do wyjęcia RNS-E, czytałem forum, niektórzy pisali że wyjmują pilniczkami żony, inni że kartami kredytowymi,że wcięcia te 2mm na końcówkach są zbędne itp. myślę że wszystkim na siłę się da,

tylko im gorsze narzędzie tym zabawy a raczej wkurwiania się więcej, proponuję jechać do ASO kupić chwytaki za 42zł, tyle dałem 2 dni temu, i wyjąć to w sekundę. Zastanawia mnie jak wyjmujemy RNS-e jak chwytaki nie mają tego wcięcia dzięki któremu mamy zaczepioną NAVI i ciągniemy, wtedy trzeba wcisnąć 4 klucze naraz - dosyć mocno, wytrzymać w takiej pozycji i wypychać NAVI od strony schowka no po prostu CYRK :grin:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni lubią profesjonalizm a inni rzeźbę w g... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...