Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana na cd?


savik

Rekomendowane odpowiedzi

witka wszystkim doradzcie prosze mam a4 '97 i radyjko audi beta bardzo ubogie oraz głosniczki tylko z przydu

podajcie skuteczną metode aby to rozbudowac

plan miałem aby kupic concet cd i głosniki na tył ze wzmacniaczami oraz przydały by sie oryginalne maskownice na tył problem w tym gdzie to kupić ----- to jest moj pomysł a wy co o tym sądzicie

chętnie przyjmę propozycje sprzedazy której kolwiek czesci którą wymieniłem

pozdrawiam

savik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry z rozbudową oczywiście, wedlug mnie taka propozycja:

Jak zawsze :) odpusc tyl, juz gdzies prawilem monolog na ten temat, jesli decydujesz sie wydac jakas kase, no wlasnie ile mozesz przeznaczyc na to ? Warto zrobic co, z czego bedziesz zadowolony i jesli kiedys bedziesz mial ochote, umozliwi Ci łatwe dalsze modyfikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest możlwość w Audi z Chorusem założyć Symhony ( jest dużo większe ) ???? Co trzeba byłoby przerobić i czy to skomplikowane ? Może jest na śląsku lub podbeskidziu osoba która zrobiłaby coś takiego ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie co z kasą??Bartass_1 pytasz wiesz moje zdanie jest takie jak mam tak umownie wydac 300zł jednorazowo to wole dzis kupi c jedna pare głosników bądz jaką czesc za 200 ale pożądniejszą a za miesiąc nastepną to taka umowna cena a jezeli chodzi o koszty to licze na : oryginalne radio na cd gdzies ok 500-600 bo tak widziałem na allegro chociaz wiem ze niektórzy duzo taniej oddadzą a co do głosników nie mam zielonego pojęcia ale przyjmnijmy tez sume do 400-500zł na przody ew jesli nie głosniki z tyłu to moze sub.? by sie deliatny przydał Bo z dudniących pudeł ze az szyby tylne pekają to wyrosłem ale czystą i brzmiącą muzyka nie gardze

reasumują podałem przykładowe kwoty teraz doradzcie co i gdzie włozyc i gdzie kupic waszym zdaniem oczywiscie aktualna jest moją propozycja zakupu czegoś od was jezeli na wyzbyciu ktos z tego asortymentu cos ma .

pozdrawiam i czekam na propozycje napewno skorzystam i nie ukrywam ze sie odwdziecze a chocby na przysłowiowe piwo bądz... :)

savik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec proponuje takie rozwiazanie, budzet jest nam znany, kupic wzmacniacz 4 kanalowy, do tego zestawik na przod, hmm i tu jest pytanie, czy wchodzą w gre małe modyfikacje i wrzucenie 16 cm? czy prawie znikome i 13 cm? dodam, że dobrze zamontowana 13 potrafi tez narobic dużo zamieszania.

Wzmacniacz:http://allegro.pl/item158307477_steg_qm45_4_super_cena.html

-> mam taki za polowe ceny (nowy z szafy demo) sprzet wart uwagi! do tego mozna podlaczyc małego suba np. MDS 8 , lub np, Hertz'a es200, (okolo 250zl nowe) do tego przód np. zestaw separowany np Helix Blue 52mkII (250zl nowy) lub dls (zestaw B lub C). warto przeznaczyc okolo 100 zl na wygluszenie drzwi i kable! podalem ceny nowych sprzetów, mozna oczywiscie szukac okazji w uzywkach.. !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejeczka Bartass_1 czy ten wzmacniacz 4 kanałowy jak mi to ładnie opisałes da sie podłączyc pod to oryginalne radyjko na cd z wyjsciem na 2 kanały? (tak w ramach wyjaśnienia )

jakie miały by być te modyfikacje przy wsadzeniu głosnika 16cm (czy duzo przerabiania rozcinania czy tp...)

raczej 13stka w gre wchodzi tylko pytanie o zamontowanie czy chodzi tu o podstawy z mdf'u? czy jakos tak . czy w gra wchodzą jeszcze jakies uleprzenia?

"mam taki za polowe ceny (nowy z szafy demo)" taki jak podałes na stronce? hmmm sorki nowy z szafy demo ? nie zbyt to demo rozumiem moze cos dzis słabo qmaty jestem wybacz.

Helix Blue 52mkII słyszałem i czytałem o tym zestawie sporo nie słyszałem jak to chodzi jesli godne uwagi to skorzystam

kable oki jestem za ale co do wygłuszenia zy samemu mozna to zrobić jakies wskazówki bym prosił czy do takich expertów jak ty trzeba jechać

(moze zbyt problematyczny jestem za co przepraszam ale auta od wewnątrz jeszcze nie znam swego czasu mogłem rozebrac i złozyc i wszystko powiedziec o vw golf 3 ale kółka to kółka ) wielkie dzex i ukłony w twoją strone Bartass_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest problem, ten steg jest juz sprzedany, dzisiaj pozbylem sie 2 wzmacniaczy :).. Ale do rzeczy. jesli nie masz wyjscia chinch (rca) to bedzie kiepsko, istnieje mozliwosc wyprowadzenia dwóch par chinchy (100zl), tłumienie, jak najbardziej mozna to zrobic samemu, zadnej filozofii w tym nie ma :) co do montazu 13 cm kupujesz przejsciowke (pelno tego na allegro koszt okolo 20 zł) i bez problemu montujesz woofer. Co do 16 cm to opisalem co trzeba zrobic ale w innym temacie.. Jesli bedziesz miał pytanka to moge poszukac fotki z tlumienia drzwi.. i montazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...