Skocz do zawartości
IGNOROWANY

panel klimatyzacji


Timek

Rekomendowane odpowiedzi

witam, posiadam taką klimatyzacje :

di-48ZTZ7QW.jpg

i teraz pytanie co mogę zrobić bo niektóre "klawisze" ciężko chodzą i nieraz nie działają. Wydaje mi się ze poprzedni właściciel wylał na nią jakiś słodki sok. Efekt jest taki jak z klawiaturą komputera ze jak ktoś wyleje na klawiaturę jakiś sok to klawiatura ciężko odbija i nieraz nie działa. co o tym sądzicie ? co mogę zrobić ? czy musze wymieniać cały panel klimatyzacji ? czy mogę to jakoś sam zrobić albo oddać gdzieś do przeczyszczenia ?

:))

Edytowane przez Timek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam co prawda starszy model klimatronika i w nim też tak się niekiedy dzieje. Trzeba cały klimatronik rozebrać i gumki stykające się z płytką przeczyścić. W Twoim przypadku wydaje mi się, że będzie tak samo, choć nigdy nie rozbierałem tego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma jakiś środków na psikniecie czy cos ? Bo w przypadku klawiatury komputera wiem ze są tylko pytanie czy to pomoze. A i jak się rozbiera ta klime ? Podwarzam klawisze i wychodzą czy jak ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podwarzam klawisze i wychodzą czy jak ?

wyciągasz cały panel i go rozkręcasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie jakieś sprawdzone sposoby na wyciągnięcie panelu? I czy jak wyciągnę odłącze rozkrece wyczyszcze i później ja podłącze i włoze to muszę cos ustawiać czy po prostu będzie działał jak wcześniej ? I czy jest ryzyko ze mogę cos zepsuć ? Na co muszę uważać ? Z gory dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ja mam starsza wersje ale też mam problem że czasem guziki nie działają... Albo wcale nie dziaja albo częściowo albo wszystko gra.Czasem trzeba mocno nadusic żeby zadziałały no a często nawet to nie pomaga. Myślicie że to tylko zabrudzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano dziś, 00:28
Siema ja mam starsza wersje ale też mam problem że czasem guziki nie działają... Albo wcale nie dziaja albo częściowo albo wszystko gra.Czasem trzeba mocno nadusic żeby zadziałały no a często nawet to nie pomaga. Myślicie że to tylko zabrudzenia?

u mnie jak klimatronik wariował miedzy innymi nie działały klawisze do tego ekran mrugał wystarczyło poprawić luty na płytce i wszystko wróciło do normy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...