Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem z silnikiem audi a4 b5 1.8 20 ARG


chudy30

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim poszukuję dobrego znawcy od aut z grupy vag a dokładniej od audi a4 1.8 20v mam problem z silnikiem którego nikt nie umie naprawić,stał u elektryka i u mechanika i żaden z nich nie jest w stanie go naprawić a oznaki jakie występują to jadąc nim z rana jedzie bardzo dobrze a gdy jest rozgrzany i wcisnę gaz to auto się dławi i nie morze jechać ale to nie jest zawsze,wymieniłem w nim już świece przewody cewkę elektro hydro napinacz z łańcuchem zmiennych faz,mam też wypadanie zapłonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik temperatury do wymiany lub przepustnica do czyszczenia.

Podjedz do Łomży i przy BP na Poznańskiej przy torach Speed czy Perfect Serwis wszystko zrobią.

Edytowane przez POWER-KRIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego sprawdzaliśmy czujnik temperatury jst dobry i przepustnica utrzymuje swoje parametry,każdy kto słyszy o tym stawia na sterownik silnika


audi zrobione bez niczyjej pomocy sam z kolegą to ogarnąłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego sprawdzaliśmy czujnik temperatury jst dobry i przepustnica utrzymuje swoje parametry,każdy kto słyszy o tym stawia na sterownik silnika

audi zrobione bez niczyjej pomocy sam z kolegą to ogarnąłem

Napisz co zrobiles
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu została założona cewka oryginalna ale używana którą dostałem od kolegi a wywaliłem dwa zamienniki 1-HUKO syf 2-DELPHI następny syf auto z czytywało na kompie głupoty i walka trwała 3 miesiące a nikt nie umiał mi pomóc i w grom hajsu poszło na niepotrzebne części aż żal mi tyłek ściska a tu wczoraj po wymianie tej że cewki i skasowaniu błędów auto ożyło i zaczęło jezdzić tak jak wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...