Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oryginalne kolory przewodów LGY


worm87

Rekomendowane odpowiedzi

Będę się sporo teraz bawił w elektryke w furze (pamięć foteli, elektryka lędźwi, itp.), chciałbym to zrobić jak Pan Bóg przykazał zgodnie ze schematami.

Gdzie mogę kupić przewody LGY z kolorami izolacji, które znajdują się na schematach z ESLA, a jest ich od zakichania? Najlepiej jakby można było je kupić w jednym miejscu i nie w ilościach hurtowych (np. w kawałkach po 10m).

Głównie interesują mnie przewody o przekroju 0,35mm.

Edytowane przez worm87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ostatnio w vectrze c montował skórę z pamięcią.

I kabeki dobierał sobie z ... innej instalacji samochodowej którą miał z dawnych czasów. Ja też jak dorabiałem parę kabelków to brałem z instalacji innego auta.

na allegro da się dorwać tego typu instalacje. jest dużo to powinno się znaleźć coś w sensownej cenie

a tak przy okazji - czy w A4 jest pamięć lusterka wewnętrznego ? bo w VC jest lusterko z silnikami w środku :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby było tak prosto dorwać gotową instalację to bym się nie bawił w składanie.

Lusterko wewnętrzne z pamięcią?? No to już kosmos. Trochę to dziwne bo wtedy trzeba takie lusterko regulować pokrętłem a nie ręcznie.

W audi oczywiście czegoś takiego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie po wstępnym rozeznaniu wytypowałem ten sklep. Chociaż niestety wszystkich kolorów nie mają. Ale będziemy coś składać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby było tak prosto dorwać gotową instalację to bym się nie bawił w składanie.

Lusterko wewnętrzne z pamięcią?? No to już kosmos. Trochę to dziwne bo wtedy trzeba takie lusterko regulować pokrętłem a nie ręcznie.

W audi oczywiście czegoś takiego nie ma.

Chodziło mi o dowolną instalację z dowolnego auta, bo tam jest dużo kolorków :)

a lusterko ustawia się ręcznie, ale po wybraniu innego nastawu z pamięci, to się samo przestawia na tą pozycję, na którą ktoś go w danej zapisanej konfiguracji ustawił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się upewnię co do typu przewodu. Trochę czytałem i wnioskuję, że nie ma żadnej różnicy czy kupię FLRY-A, FLRY-B czy LGY?

Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...