Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak wycieraczek, kierunkowskazów, problem z klaksonem itd.


Karolek1992

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie jak się dzisiaj okazało - trochę się rozregulowały i chętnie bym je podregulował. Jednak póki co nie mam ochoty poraz kolejny wymontowywać całego mechanizmu.

co rozumiesz poprzez "przestawienie dźwigi na silniku" ? Bo jeżeli ustawie wycieraczki na niedziałającym silniku (wycieraczek) to i tak wraca do swojej pozycji po załączeniu zapłonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja również mam problem z wycieraczkami. Niestety u mnie przy okazji nie działają kierunkowskazy, co za tym idzie światła awaryjne, ani żadna inna funkcja przy kierownicy tj światła długie i spryski . Znika również oświetlenie tablicy rozdzielczej, oraz sygnał dźwiękowy włączonych świateł. Klakson za to działa.... Zauważyłem że dzieje się tak głownie po deszczu i jak jest wilgotno. Miałem wcześniej problem z bezpiecznikami tzn. niektóre rzeczy mi nie działały bo bezpieczniki były strasznie zaśniedziałe, ogólnie chyba dostaje mi się tam w te okolice elektryki woda tylko nie wiem którędy. Miałem również problem z komputerem, ponieważ do niego również dostała się woda i wtyki pośniedziały, przynajmniej tak powiedział mi mechanik. Dziś czyściłem wszystkie bezpieczniki ale to nic nie dało przez cały dzień objawy nie ustępowały, dopiero ok pół godziny temu wróciło wszystko do normy. Czasami zdarza się podczas jazdy że zaczyna świrować ale po chwili raczej wraca do normy. Tak więc w moim przypadku to też może być ten moduł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz, czy pod dywanikiem kierowcy przy module komfortu nie masz czasem wody? I czy przy MCE nie jest przypadkiem mokro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ci leci na bezpieczniki to jedynie od komputera musisz wyciagnac go i wymienic uszczelke lub uszczelnic nie ma kiedy indziej sie dostac woda z tej strony analogicznie z 2 strony moze sie jedynie dostac od tej puszki gdzie jest filtr kabinowy pod nia jest taka ciulowa uszczelka ktora murszleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł komfortu chyba nie ma nic do wycieraczek i kierunków. Rozkręciłem komputer i sucho, rozkręciłem MCE i sucho, wyczyściłem bezpieczniki oraz popryskałem przewodnikiem i dalej nic nie pomaga. Podjadę dziś na komputer może coś powiedzą. Ale mimo to proszę kumatych o dalsze sugestie czym mój problem może być spowodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tonami klaksonu mam tylko niskie buczy i harczy, co to moze byc?

Edytowane przez maciek23ms
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...