Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tapicerka drzwi


Cycu87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie miałem pojęcia w którym dziale to napisać, ale myśle, że wybrałem dobry.. Chodzi mi o pytanie dot. tapicerki drzwi tylnych, aktualnie w samochodzie mam nagłośnienie tylko na przód.. lipna sprawa bo troche słabo to gra no i z tyłu nie bardzo słychać muzyke.. A więc nosze się z zamiarem wymiany tapicerki na tylnych drzwiach i montażem głośników. Więc podeszłoby to czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz radio? Ori czy inne? Z tego co się orientuję to w większości A4 są głośniki z tyłu tylko przy nieoryginalnym radiu potrzeba specjalnej kostki/przejściówki do uruchomienia tylnych głośników i ewentualnego suba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio mam niefabryczne. Raczej jest niemozliwe zebym mial jakies glosniki z tylu bo nigdzie nic takiego nie ma, nawet nie mam w tylnich drzwiach 'kratki' za ktora moglby byc glosnik ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może taka wersja że tylko przód głośniki mupuj tapicerkę z miejscami pod głosniki i głośnikami montuj i będzie hulać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak chyba zrobie.. ;) jeszcze mam takie jedno pytanko czy głośniki z vectry b (tył) śmiałoby weszły? bo z tego co wyczytalem to audi z tyłu ma zamontowane 16?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest takie pytanko, bo patrzałem na oryginalne mocowanie głośnikow w przednich drzwiach no i one są przykręcane tak jakby od tyłu na trzy śrubki, a oplowskie głosniki mają od przodu otwory na śruby i teraz moje pytanie brzmi następująco; będe musiał dorabiać jaką 'rame' na tylne głośniki czy jak je tam zamocować ?

Edytowane przez Cycu87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są kolego dostępne specjale dystanse. Ja także przy wymianie głośników w przednich drzwiach takie dystanse musiałem dokupić. A i mam ten sam problem co Ty, czyli glośniki tylko w przednich drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wystarczyło by zakupić taki dystans? :) Na jakie głośniki zmieniałeś z przodu? Jak odczucia po zmianie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale z tego co tam widziałem oryginalnie głośniki są przykręcane od tyłu, a są też głośniki z wkrętami od przodu, więc wtedy trzeba te dystanse stosować (tak zrozumiałem z wypowiedzi kolegi nad tobą) :P czyli nie bawiłeś się w zadne dystanse itd. tylko wsadziłeś normalnie 13?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...