-
Zapadnięty podłokietnik w drzwiach kierowcy
dzięki w weekend się za to zabiorę przy okazji zerknę także czy w tylnich drzwiach jest instalacja do głośników bo tak jakoś nie za fajnie gra tylko na zestawie przednim
-
Zapadnięty podłokietnik w drzwiach kierowcy
Witam!!! Mam takie pytanko. Mam zapadnięty podłokietnik w boczku i czy da się to jakoś naprawić czy nie ma nawet takiej możliwości i pozostaje rozejrzeć się za nowym tzn. używanym?
-
Tapicerka drzwi
Są kolego dostępne specjale dystanse. Ja także przy wymianie głośników w przednich drzwiach takie dystanse musiałem dokupić. A i mam ten sam problem co Ty, czyli glośniki tylko w przednich drzwiach.
-
dolny wahacz
Czyli w te MS-y lepiej się nie pchać???
-
dolny wahacz
Dzięki, myślę że skuszę się raczej na ten mastersport
-
A4 B5 Avant By Scoobidoo25
Czas pochwalić się swoim Audi Rok produkcji: 1998 Silnik: 1,9 TDI Wyposażenie: # klima # 4x el. szyby # el. lusterka, składane (wkłady do wymiany) # centralny zamek # 2x PP # podłokietnik (do wymiany) # czarne aluminiowe felgi 16' Plany na modyfikacje: :eusathink: czas i finanse pokażą co dalej
-
dolny wahacz
Pozwólcie że dołącze się do tematu bo właśnie mam do wymiany tzw. banany w swoim A4 b5 w kombii i możecie mi polecić coś ciekawego a nie jakieś badziewie jakiego pełno
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów i posiadaczy Audi