Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dolny wahacz


jurekm43

Rekomendowane odpowiedzi

ja wymieniałem wszystkie wachacze i nie ustawiałem zbierznosci.dopiero po wymianie koncówek drazków.nie którzy twierdza ze trzeba ustawiac.ja mysle ze nie trzeba ale mozna dla swietego spokoju.:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każda ingerencja w zawieszenie powinna kończyć się kontrolą geometrii pomimo tego ze niby masz punkty stałe nieregulowane w wahaczu ale samo wypracowanie gumy wystarczy żeby przestawić. Poza tym kontrola geometrii kosztuje około 35zł a opony troszkę więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

czy po wymianie wahacza dolnego - tzw. banana trzeba ustawiać zbierzność

Nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie że dołącze się do tematu bo właśnie mam do wymiany tzw. banany w swoim A4 b5 w kombii i możecie mi polecić coś ciekawego a nie jakieś badziewie jakiego pełno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie że dołącze się do tematu bo właśnie mam do wymiany tzw. banany w swoim A4 b5 w kombii i możecie mi polecić coś ciekawego a nie jakieś badziewie jakiego pełno ;)

albo ori uzywane ze sztywnymi sworzniami albo nowe i minimum ms (mastersport) tańszych bym nie zakładał ale nie ze wgledu ,że lipa bo wczoraj nawet w hinolu przecietym na poł sworzen miał teflonową podkładke ^_^ i gosci gada mi ,że( 35tys na nim zrobił to sporo . dał za niego 60zł) ,i jak bym wymieniał samemu to bym taki kupił za taką kase sie opłaca .ale jak masz dać komuś do wymiany lepiej dołożyć i kupić lepszego

tu znalazlem najtanszy : http://allegro.pl/wahacz-dolny-tylny-prawy-audi-a4-a6-passat-b5-srub-i4466928306.html

troche drogo ,u nas w hutrowni 90zl zawołali ,też drogo . to moze lepiej szukac używki w dobrym stanie ,na sztywnym sworzniu jakes 20 tys km zrobisz. i ceny uzywek to 30-50zl

hinol http://allegro.pl/wahacz-dolny-tyl-lewy-vw-passat-b5-audi-a4-a6-hd-i4418474101.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z konieczności będę handlował MSem ale klienta będę informował że się pod tym nie podpiszę to jego wybór:)

Boje się myśleć ile km zrobi klient na MSie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z konieczności będę handlował MSem ale klienta będę informował że się pod tym nie podpiszę to jego wybór:)

Boje się myśleć ile km zrobi klient na MSie:)

to uważasz ,że ms to shit ? wielu na tym jezdzi i nie nażeka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niektórzy chwala te wahacze

chyba za krótko ,żeby chwalić te wahacze ,bo wielo wahacza od nie dawna produkują z tej firmy .a pół roku to i hinole wytzymują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie chinole. Są inne w przystępnej cenie. Co do ustawiania to nic nie ustawiasz przy wymianie wahaczy. Ustawia się po wymianie końcówek kierowniczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w te MS-y lepiej się nie pchać???

ja sobie założyłem i nie nażekam po 8 tys km dalej wszystko sztywne a lekko u mnie nie mają na wiochach. jedynie dolne mam trw i lmo ale to jeszcze fabryczne i jak padną pewnie też bede szukał coś w tej jakosci .górne to obojetne ,jak mają paśc to padną czy to ms czy inne w tej cenie. tyle ,że górne wymienić to banał z dolnymi nie raz sie upociłem ,szczególnie z bananami. dlatego jak wkładac na dól to tylko coś bardzo dobrej jakosci i trwałosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Kamokę, zakładam ją od ponad roku. Jak za te pieniądze jest dobrze wykonana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Kamokę, zakładam ją od ponad roku. Jak za te pieniądze jest dobrze wykonana.

bez sensu ,pisałem wyżej ,że rok to za mało żeby chwalić ,tyle to każde tanie wytrzymają , za 3lata jak napiszesz że kamoka są ok to przyznam racje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...