Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przetarty bok fotela


cube75

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,szukam taniego i dobrego tapicera z śląskiego może kogoś polecicie?,hahaha 2 w 1 wiem że ciężko o takiego a tak na poważnie tapicer z mojego miasta za wymiane boczka fotela i przeszycie środka nitką bo puściła zaproponował 200 zeta,czy to dobra cena czy szukać kogoś innego a może znacie kogoś kto się tym zajmie,aha fotel grzany.Pozdrawiam.

Edytowane przez cube75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,szukam taniego i dobrego tapicera z śląskiego może kogoś polecicie?,hahaha 2 w 1 wiem że ciężko o takiego a tak na poważnie tapicer z mojego miasta za wymiane boczka fotela i przeszycie środka nitką bo puściła zaproponował 200 zeta,czy to dobra cena czy szukać kogoś innego a może znacie kogoś kto się tym zajmie,aha fotel grzany.Pozdrawiam.

Zobacz temat na OCP.

http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=68713

Mój kumpel naprawiał też fotel w Katowicach ale obecnie ta firma jest w Czeladzi.

SitzCar

Czeladź

Ul. Polna 9

Tel. 509 988 085 - Jarek.

Poza tym zobacz tę ofertę (od 159 zł):

http://estetykasamochodowa.pl/nasze-uslugi/naprawa-foteli?gclid=CJix4tXa18ACFRHHtAoduDgAig

A ja moje fotele naprawiłem w ten sposób, że kupiłem dwa przednie z anglika i wymieniłem tapicerki. Przy okazji na fotel kierowcy trafiła gąbka z pasażera ang. Była w dużo lepszym stanie.

Fotele taż mam grzane. To żadna przeszkoda.

Edytowane przez koleś1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, też dorwałem fotel z angola za grosze i zrobiłem z dwóch jeden. żadna sztuka a cena śmieszna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...