koleś1

Pasjonat
 • Zawartość

  68
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O koleś1

 • Urodziny 29.08.1972

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Piotrek
 • Lokalizacja
  Świętochłowice

Auto

 • Model
  Skoda
 • Nadwozie
  Kombi
 • Rocznik
  2007
 • Silnik
  1.9 TDI PD
 • Napęd
  FWD
 • Skrzynia
  Manual
 • Paliwo
  ON
 1. Zobacz ofertę Taśma airbag pod multi i grzaną kierownicę Sprzedam taśmę do A4 B6. Taśma do kierownicy multifunkcyjnej i podgrzewanej. Niestety naklejkę z numerem ktoś zerwał ale widać na zdjęciach co to jest. Cena 120 zł + wysyłka. Na Śląsku mogę wymienić w aucie. Cena 120,00 zł Dodający koleś1 Wysłano 15.11.2017 Kategoria Audi A4 B6/B7
 2. Sprzedam taśmę do A4 B6. Taśma do kierownicy multifunkcyjnej i podgrzewanej. Niestety naklejkę z numerem ktoś zerwał ale widać na zdjęciach co to jest. Cena 120 zł + wysyłka. Na Śląsku mogę wymienić w aucie.
 3. Jedzie pięciu Niemców do Włoch i na granicy zatrzymuje ich celnik.- Przepraszam, ja nie mogę Panów wpuścić- Dlaczego?- Bo jadą Panowie Audi Quattro, a jest Was pięciu- Panie, to jakiś absurd, to tylko nazwa samochodu- Nie, to niemożliwe, Panów jest pięciu, a tutaj jest wyraźnie napisane Quattro, nie mogę Panów wpuścić.- Chcielibyśmy w takim razie rozmawiać z szefem- Niemożliwe, jest zajęty- A co robi?- Rozmawia z dwoma facetami we Fiacie Uno.
 4. OMG: http://allegro.pl/audi-a4-b7-a3-8p-a6-c6-airbag-kierowcy-4-ramienna-i6176395545.html
 5. Co można zrobić jak wywali poducha pasażera? Takie coś:
 6. Ale zamek do wymiany czy jakoś to naprawiłeś?
 7. Jest problem z mikrostykiem lub zamkiem. Proszę o odpowiedź na moje pytania. Audi A4 B6. Drzwi kierowcy. Po otwarciu centralnego otwieram drzwi i nie zapala się lampka podsufitki, lampki w tapicerce i podświetlenie nóg. Rygiel jest w takiej pozycji: Jak nim poruszam. opuszczę go do dołu to wszystkie lampki się zapalają. Problem więc jest z tym ryglem. Jak go rozwiązać? Fotek na początku tematu już nie ma więc chciałem zapytać jak wyjąć zamek? Trzymają go tylko te śruby?: Jak odczepić klamkę zewnętrzną od zamka? Służy do tego śruba pod zaślepką wyżej rygla? Trzeba ją całkowicie wykręcić?
 8. Dzięki i przepraszam z góry bo powinienem był dodać, że robiłem to w B6 ale fotele są z B7 i jestem pewien, że kabelki z lampki, która jest w fotelu szły do tej drugiej, czarnej wtyczki.
 9. Te dwa kabelki ucięte to może masz od lampki podświetlenia nóżek z tylu? Masz tam lampkę? Ja dziś podłączyłem w A4 B6 lędźwie. Kolega wymienił fotele i oprócz airbagów nie miał innych wtyczek w podłodze. Dołożyłem plus i masę i działa. Przy okazji chciałbym zapytać również o wtyczkę czerwoną pod fotelem. Chodzi o kabelki w pinach 2 i 3. Do czego mogą być? W czarnej od grzania są tylko dwa kabelki od lampki.
 10. https://www.flickr.com/photos/[email protected]/30415454940/in/album-72157676007195265/
 11. Jeden z tych: Napisz adres na PW to Ci wyślę. Kolega zaproponował Ci kabelek serwisowy z ASO. Taki kabelek jest żółty i z obu stron zakończony pinami.
 12. Proszę o odpowiedź na pytanie: Czy w silniku AVF 1,9 TDI czujnik sprzęgła też jest podłączony do pinu 39 jak na schemacie wyżej? Już wiem, że jest to pin 66. Dziękuję koledze Bromchit za pomoc. Czujnik dziś dołożony i działa.
 13. Dziś montowałem podłokietnik w B7. Spoko robota. Podświetlenie podłączone poprzez oryginalną wtyczkę do złącza zapalniczki (lutowałem). Przy okazji znalazłem 5 Eurocentów Chwilę główkowałem na szczelinami obudowy. Pomogła zamiana plastików. Lewego z prawym. Po co jest ten mały, kwadratowy otwór? Nie wycinałem go. Jest na szkicu załączonym w tym temacie i był na zdjęciu dołączonym do podłokietnika (kupiony tu na forum).
 14. Zmień najpierw kodowanie modułu kierownicy a później zrób w liczniku. Kodowanie w adresie 16: 0xx?x: komputer pokładowy/tempomat 0 - bez komputera pokładowego, bez tempomatu 1 - komputer pokładowy 2 - tempomat 4 - komputer pokładowy/tempomat tutaj jeśli tylko dokładaliśmy FIS to zmieniamy pozycje przedostatnią.