Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5] Podświetlenie panelu klimatronika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W końcu dokonałem montażu climatronica i choć nie tak tanio ale fajna rzecz.Wszystko działa jak powinno tak że jak na razie jestem zadowolony.Mam jedno pytanie związane z podświetleniem panelu.Po włączeniu zapłonu podświetlenie jest słabe takie jak w innych po włączeniu świateł.Gdy włączę światła jasność obydwu okienek jest taka sama jedynie podświetlane zostają przyciski na panelu,Lecz wchodząc w opcje odczytywania kodów obydwa okienka ładnie i jasno świecą.Co może być powodem tego czyżby to że panel jest ze samochodu z 99r a mój jest 95r?z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi :hi:

Nazywaj poprawnie tematy / Flyer[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2008, 20:43_________________________________________________

W końcu dokonałem montażu climatronica i choć nie tak tanio ale fajna rzecz.Wszystko działa jak powinno tak że jak na razie jestem zadowolony.Mam jedno pytanie związane z podświetleniem panelu.Po włączeniu zapłonu podświetlenie jest słabe takie jak w innych po włączeniu świateł.Gdy włączę światła jasność obydwu okienek jest taka sama jedynie podświetlane zostają przyciski na panelu,Lecz wchodząc w opcje odczytywania kodów obydwa okienka ładnie i jasno świecą.Co może być powodem tego czyżby to że panel jest ze samochodu z 99r a mój jest 95r?z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi :hi:

Nazywaj poprawnie tematy / Flyer

Nie rozumiem to jaki był by poprawnie napisany temat?? :mysli: [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2008, 19:35_________________________________________________

W końcu dokonałem montażu climatronica i choć nie tak tanio ale fajna rzecz.Wszystko działa jak powinno tak że jak na razie jestem zadowolony.Mam jedno pytanie związane z podświetleniem panelu.Po włączeniu zapłonu podświetlenie jest słabe takie jak w innych po włączeniu świateł.Gdy włączę światła jasność obydwu okienek jest taka sama jedynie podświetlane zostają przyciski na panelu,Lecz wchodząc w opcje odczytywania kodów obydwa okienka ładnie i jasno świecą.Co może być powodem tego czyżby to że panel jest ze samochodu z 99r a mój jest 95r?z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi :hi:

Nazywaj poprawnie tematy / Flyer[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2008, 20:43_________________________________________________

W końcu dokonałem montażu climatronica i choć nie tak tanio ale fajna rzecz.Wszystko działa jak powinno tak że jak na razie jestem zadowolony.Mam jedno pytanie związane z podświetleniem panelu.Po włączeniu zapłonu podświetlenie jest słabe takie jak w innych po włączeniu świateł.Gdy włączę światła jasność obydwu okienek jest taka sama jedynie podświetlane zostają przyciski na panelu,Lecz wchodząc w opcje odczytywania kodów obydwa okienka ładnie i jasno świecą.Co może być powodem tego czyżby to że panel jest ze samochodu z 99r a mój jest 95r?z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi :hi:

Nazywaj poprawnie tematy / Flyer

Nie rozumiem to jaki był by poprawnie napisany temat?? :mysli:

Jeszcze mam prośbę ma ktoś może opis pinów do panelu climatronica lecz po stronie wtyczek? Jeśli tak to bardzo bym prosił o przesłanie.
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

witam. ja mam inny problem.

mam podświetlenie diod guzików (oznaczenie czy jest włączony-małe kwadraciki)

a nieswiecą mi sie loga poszczególnych funkcji.

jaka moze byc tego przyczyna.

wiem ze starszych climatronicach z przed liftu były jakies zaróweczki i ktorych duzo znalazłem w innych tematach ale nic niema na temat nowszego modelu B5 po lifcie.

rozebrałem to i niema tam zadnych zaróweczek dla guzików klimy. są osobne dla pokreteł podgrzewanych foteli ale dla włączników klimy brak. czy to są jakies diody? a jesli tak to czemu swiecą funkcyjne a nieswiecą opisowe? jakas opcja naprawy?

dzieki wielkie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.