Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 AFN+ /gwint/Gullideckel/2 din

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

63056f6d3667172082b9242df30cfb2a.jpg8cd229d38f20756eb994ecc19e7bde03.jpg

Delikatne zmiany zawitały w mojej padace.

Wpadł gwint + monobloki 225/40r18

Gwint narazie skręcony na 63/63 niżej niestety przyciera.

Na tył musi wpaść dystans tylko jeszcze nie wiem jakiej grubości....

Felga ma 7.5 cali et 40, myślałem o dystansie 5mm, powinien być okej ?

W środku też się troszkę zmieniło.

Wpadły półskórzane grzane kubły,

2 din

przerobione boczki z panelami pod głośniki 16.

Na przodzie siedzą głośniki excrusion, które dają bardzo dobrze radę przy seryjnym radiu symphony.

bc63f91e7d5e0293417bad7f1b84caad.jpg

77ea5d65167574ace89b7c93aca8a5c5.jpg

Edytowane przez koziol992

Opublikowano

Kur.... jak widzę jak ludzie maja prosciutkie te dekory drzwiowe połączone z dekory na desce to mnie krew zalewa,u mnie jest sporo niżej na drzwiach.musze posciagac drzwi i ustawić bo nie dośc ze szumi to jeszcze ujowo wygląda. ...grzebales coś kiedyś? Ktoś wie gdzie są te główne zawiasy do ustawiania

Edytowane przez hunter91

Opublikowano

A masz dobrze założone i poskręcane boczki ?

w sensie czy nie są opuszczone za bardzo względem drzwi.

Jeżeli chodzi o regulacje to tylko na zawiasach, był gdzieś na forum temat o tym

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Boczki na maxa a brakuje jakies 2 cm jeszcze

Opublikowano

2 cm to sporo... z lewej i prawej strony to samo ?

Opublikowano

Od kierowcy wiecej

Opublikowano

No to musisz na zawiasach sobie ustawić... Szukaj tematu na forum, gdzieś jest

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Spox ,a fura konkret.

Opublikowano

Masz jakieś foty jak robiłeś boczki pod głośniki?

Opublikowano

Nie robiłem tego osobiście. Kupiłem boczki już zrobione razem z fotelami.

Jest wycięty schowek od środka, zrobiony panel z żywicy i przykręcony do boczka.

Całość jest wzmocniona włóknem z matami.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Nie szalej tak :-D

Edytowane przez Musafa

Opublikowano

Boczki na maxa a brakuje jakies 2 cm jeszcze

Sprawdzales osadzenie deski ???
Opublikowano

Boczki na maxa a brakuje jakies 2 cm jeszcze

Sprawdzales osadzenie deski ???
Pomyślałem o tym samym, ale kolega mówi, ze z jednej strony jest gorzej
Opublikowano

Zrobię wam foty, ale na bank drzwi bo mam takie szumy...

Opublikowano

Nie wiem ale mi się nie wydaje aby drzwi opadły Ci o 2cm po prostu nie zamykaj drzwi tylko je domknij nie zamykając i zobacz ile są niżej od np. tylnych zamkniętych i zdemontuj na nowo boczki i zamontuj osobiście ewentualnie rozbierz środek i zobacz czy deska nie jest czasem, źle zamontowana ale w deske też wątpie aby była ~ 2cm wyżej/niżej.

Opublikowano

bc63f91e7d5e0293417bad7f1b84caad.jpg

Chodzi mi po głowie oklejenie dekorów, słabo wygląda drewno przy tej tapicerce.

Jednak nie mogę się zdecydować jaką folie kupić, myśle nad szczotkowanym alu w graficie, albo carbonem 5d w połysku... co będzie lepsze?

Opublikowano

gdzie drewniana kiera? :P sprzeadana?
Ja bym ramke zmiany biegów razem z obudową popielniczki i dekorami dawał w grafit
Te przerobione boczki jak dla mnie średnio wyglądają, chociaż jak się siedzi to ich zbytnio nie widać :P Jeśli jednak gra lepiej niż seria to na plus.

Fele fajnie siedzą, nie oklepany wzór, co do dystansów to myślę że te 5mm wystarczy.
Ładna sztuka, leć alej ;)

Opublikowano

Jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć jak zdjąć dekory z drzwi i przedniej deski żeby nie połamać, bo chciałbym sobie podswietlanie zamontować :D

Opublikowano

Jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć jak zdjąć dekory z drzwi i przedniej deski żeby nie połamać, bo chciałbym sobie podswietlanie zamontować :D

W drzwiach masz spinki, jak ściągniesz boczek to zobaczysz.

Na desce tez są spinki od spodu, ale jednej nie da się sciągnąć bez rozbierania połowy samochodu, wiec jedyna opcja to wyrwanie jej...

gdzie drewniana kiera? :P sprzeadana?

Ja bym ramke zmiany biegów razem z obudową popielniczki i dekorami dawał w grafit

Te przerobione boczki jak dla mnie średnio wyglądają, chociaż jak się siedzi to ich zbytnio nie widać :P Jeśli jednak gra lepiej niż seria to na plus.

Fele fajnie siedzą, nie oklepany wzór, co do dystansów to myślę że te 5mm wystarczy.

Ładna sztuka, leć alej ;)

Kiera poszła, nie leżała mi jakoś, pozatym kolor był jaśniejszy niż dekorów...

Jeżeli chodzi o boczki, to masz racje nie każdemu mogą się podobać, ale jest to zrobione całkiem profi a gra nieporównywalnie lepiej :)

Chodzi mi po głowie rozporka na gore i dół... Ma to sens ?

generalnie na gwincie się troche sztywno zrobiło i buda teraz odczuwalniej pracuje... Nie bedzie przypadkiem z rozporkami jeszcze większy beton ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.