Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Syk z dolotu


czerwony baron

Rekomendowane odpowiedzi

i tutaj mam pytanie (dla was pewnie śmieszne i dziecinne) czy u was w audikach w środku słychać syk turbiny? a jeśli tak to przy jakich obrotach. czy może ja ten syk myle z jakąś dziurka w dolocie :| ? mam prośbe czy któryś z panów może wrzucić fotke silnika i napisać w którym miejscu może być taka dziurka??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,tak jak piszesz moze byc gdzies dziura w dolocie,poprzeglądaj dokladnie wszystkie rury i elementy gumowe łaczące rury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tutaj mam pytanie (dla was pewnie śmieszne i dziecinne) czy u was w audikach w środku słychać syk turbiny? a jeśli tak to przy jakich obrotach. czy może ja ten syk myle z jakąś dziurka w dolocie :| ? mam prośbe czy któryś z panów może wrzucić fotke silnika i napisać w którym miejscu może być taka dziurka??????

a moze poprostu szukasz dziury w całym ..... :?: ... ;)

czy autko straciło na mocy,zaczeło dymic ... itp,itd ....

czy to syczenie było zawsze i dopiero sie tym zainteresowałes czy sie pojawiło niedawno :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tutaj mam pytanie (dla was pewnie śmieszne i dziecinne) czy u was w audikach w środku słychać syk turbiny? a jeśli tak to przy jakich obrotach. czy może ja ten syk myle z jakąś dziurka w dolocie :| ? mam prośbe czy któryś z panów może wrzucić fotke silnika i napisać w którym miejscu może być taka dziurka??????

Sprawdzałeś co pokazuje blok 011 ?

Bez logów to rozmowa o niczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozerwalo rure przy ic, bylo syczenie ale malo slyszalne dopiero jak obudowa zostala zdemontowana to bylo wiadomo ze to rura. ale syczenie to jeszcze nic byla slaba i bardzo zamulona a jak dalem w pedal do podlogi to kopcila. O i bylbym zapomnial za pomoc w tej sprawie wisze browara :564: baskeciorowi :564: odrazu obstawil ze dolot nieszczelny. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy.

Tez pojawil mi sie taki syk, a to po czyszczeniu turbo i kolektora. Rury przegladalem i sa oki. Mysliciae ze to moze na laczeniu kolektora z blokiem moze ssac powietrze?? Autko nie dymi i na mocy tez nie odczulem. Co o tym sadzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam że u mnie w AWX strasznie syczy mam rozebrany tunel środkowy, schowek z prawej str i obudowępod kolumną kierownicy (bo zmieniałem navi) i ten syk u mnie przy wyższych obrotach zamienia się w jakby sprzężenie może to być coś ze zmienną geometriąłopatek ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, dodam jako laik: kiedy wciskałem pedał gazu i obroty przekraczały 2000 - pojawiał się taki syk - coraz głośniejszy w miarę zwiększania obrotów. Syk był bardziej intensywny, gdy dawałem kopniaka niż gdy przyspieszałem bardzo powoli. Podjechałem do warsztatu i orzekli że to dziurka w jakiejś rurze przy trubinie, czekam na info na temat kosztu tej ryrki i jej wymiany (wymiana podobno "od ręki"). A już myślałem, że coś z turbiną, uff![br]Dopisany: 21 Lipiec 2008, 08:40 _________________________________________________Witajcie - podaję ciąg dalszy. Rzeczywiście przedziurawiła się chyba ze starości rurka gumowo-plastyczna prowadząca do turbiny. Rurka 240 zł + 30 zł wymiana w 10 minut. Teraz wszystko w porządku.

Witajcie, dodam jako laik: kiedy wciskałem pedał gazu i obroty przekraczały 2000 - pojawiał się taki syk - coraz głośniejszy w miarę zwiększania obrotów. Syk był bardziej intensywny, gdy dawałem kopniaka niż gdy przyspieszałem bardzo powoli. Podjechałem do warsztatu i orzekli że to dziurka w jakiejś rurze przy trubinie, czekam na info na temat kosztu tej ryrki i jej wymiany (wymiana podobno "od ręki"). A już myślałem, że coś z turbiną, uff!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...