Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana zawieszenia na S LINE


frog125

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moje pytanie polega na tym ze chce poznac wasze opinie na temat zawieszenia s-line w B6 , aktualnie posiadam zawieszenia weitec -40 , komfort na tym zawieszeniu jest w miare okey , ale jak dla mnie za nisko , co chwile musze uwazać na progi i inne pierdoły na drodze . czesto jezdze nad jezioro itp i mialem juz nieraz problem z przejechaniem , wiec zastanawiam sie nad zmianą na s-line lub poprostu standardowe zawieszenie do B6 , czy s-line nie jest za niski jaki komfort.Byłbym wdzięczny za pomoc bo chciałbym zmienic całą zawieche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie 1BV, bardzo nisko nie jest, ale jest strasznie twardo w porównaniu do seryjnego zawieszenia 1BA. Czasami się przytrze spodem ale to jak jest stromy podjazd albo jakaś droga polna. Są opinie wśród posiadaczy, że na gwincie jest bardziej komfortowo, niż na 1BV. Ewentualnie możesz zamiast seryjnego zawieszenia założyć 1BE czyli sprężyny s-line i standardowe amortyzatory co da obniżenie ok 20mm i będzie kompromisem pomiędzy Twoim weitekiem a zawieszeniem standardowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...