Jump to content
IGNORED

błąd 01771 - czyżby był bixenon skrętny?


robertsobol1983
 Share

Recommended Posts

Witam. Mam taki błąd który się nie kasuje: 01771 - Control module for headlight range (J431), 004 No signal/communication. Czyżby kiedyś były lampy skrętne a po na przykład gongu są zwykłe. Od samego zakupu/początku nie zaobserwowałem by były u mnie skrętne lampy więc myślałem że takich nie mam ale po tym błędzie wnioskuję że były tylko pewnie po gongu założone zostały normalne bixenony ale cała instalka została pod skrętne więc stąd ten błąd lub coś się zepsuło ale lampy są skrętne? Proszę o pomoc jak to sprawdzić czy są skrętne czy nie? Czy na kloszach jakieś oznaczenie powinno być czy można po kloszach poznać?

Link to comment
Share on other sites

Ten błąd wcale nie świadczy , że były biksenony skrętne.

Po prostu jest brak komunikacji z modułem lamp, który jest też i w biksenonach. Nie jest łatwo zmienić skrętne na normalne biksenony, trzeba dokładać przewody do wiązki, także będzie to widać . Sprawdź przy wtyczce lampy.

Link to comment
Share on other sites

Po prostu jest brak komunikacji z modułem lamp, który jest też i w biksenonach

Lampy wydaje mi się działają ok, są krótkie i długie więc skoro byłby brak komunikacji z nimi to by chyba czymś się to objawiało ale wydaje mi się ze działają ok poza tym że na pewno nie zauważyłem opcji skrętnej. Muszę jeszcze zobaczyć czy po włączeniu się samo poziomują bo to chyba jest konieczne za każdym razem w xenonie nie? Jeśli będą się również samo poziomowały po ich włączeniu to wydaje się że jest wszystko ok to dlaczego ten błąd który nie da rady wykasować?

Edited by robertsobol1983
Link to comment
Share on other sites

Gdzie masz ten blad? W sterowniku ksenonow?

Link to comment
Share on other sites

masz sterownik 55 ? jaki numer ?

gdzie go mam znaleźć?

I tak na pewno lewa lampa jest stara oryginalna a prawa nowa dokupowana bo to widać że jest świeża i teraz tak: na lewej numer lampy jest taki: 8E0 941 003 AF a na prawej jest taki: 8E0 941 030 BB a i jeszcze różnią się takim oznakowaniem jak:lewa ma 28S a prawa 36 S no i oczywiście datą produkcji która to lewa ma 2005 rok a prawa 2012 ale to tylko tak na marginesie

Edited by robertsobol1983
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...