Jump to content
IGNORED

zmiana klapy avant z przedlifta na polifta

-sebo-
 Share

Recommended Posts

Panowie macie jakis schemat jak przerobic zamek w klapie aby dzialalo z instalacja z przedlifta?

nie ma takiej opcji w avancie. w polifcie klapa otwierana jest elektrycznie silownikiem

Ok. To co w takim razie potrzebuje żeby to działało?

kolego chyba nię będzie to banglać. ktoś gdzieś poruszał temat i koszty wyniosły zbyt dużo za wszystko..

Najlepiej sprzedaj to i kup polifta ;]

Koledzy a macie jakies namiary na tematy poruszane lub jakies schematy?

mam podobny problem, jak narazie zalazłem tylko takie info:

"Trzeba zrobic sterowanie, gdzie silownik pneumatyczny bedzie otwieral i zamykal obwod zasilania aby moc otwierac klape. ja tak mam i dziala juz dosyc dlugi czas."

"ja nie bawilem sie w pneumata tylko odrazu pompka z polifta z otwieraniem z kluczyka. trzeba raptem pare kabelkow dolutowac. 2 chyba masa z pompki i sterowanie plusem nie pamiętam dokładnie i oczywiscie zamek i rygiel w progu i ta bleda plastikowa albo swoja dociac. w sedanie lepiej zrobic elektrycznie z wymiana pompki po kluczyku bo mozna zrobic moda odrazu z automatyczna klapa"

link do tematu:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/207251-klapa-tylna-i-zderzak-poliftowy-do-przedlifta/#entry4016821

Nikt z Was sie tym nie zajmował? Sporo pisze, że sie nie opłaca. Ale jakiś schemat czy cos:)